Филтри -

Виљушкари Ausa

Резултати од пребарување: 30 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

30 огласа: Виљушкари Ausa

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
телескопски натоварувач Ausa T204H
1
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Телескопски натоварувач
Година 2012 Километража Сила
Германија, Dormagen
Euro Auctions GmbH
6 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Теренски вилушкар
Година 2008 Километража 6531 км Сила
Шпанија, Ocana River
Ritchie Bros (Spain) S.L.
10 години на Forkliftonline
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач
Гориво дизел Висина на подигање 5 м
Година Километража 161 м/ч Сила
Холандија, Vriezenveen
телескопски натоварувач Ausa T144h
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач
Година Километража Сила
Холандија, Vriezenveen
теренски вилушкар Ausa C150H
1
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Теренски вилушкар
Година Километража Сила
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
6 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 2.66 м
Година Километража 2 м/ч Сила
Холандија, Hardinxveld-Giessendam
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Гориво дизел Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.3 м
Година Километража Сила
Холандија, Hardinxveld-Giessendam
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач
Гориво дизел Брзина 20 км/ч Висина на подигање 4 м
Година Километража Сила
Холандија, Hardinxveld-Giessendam
Контактирајте го продавачот
28.800 € Без ДДВ
Теренски вилушкар
Носивост 2500 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.5 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2011 Километража 1155 м/ч Сила
Германија, Fürth ( Hessen )
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Теренски вилушкар
Носивост 2000 кг
Година 2008 Километража 3497 м/ч Сила
Португалија, Vila Franca de Xira
Контактирајте го продавачот
38.000 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Година 2017 Километража 828 м/ч Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
28.500 € Без ДДВ
Теренски вилушкар
Година 2010 Километража 2654 м/ч Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
19.000 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Година 2016 Километража 428 м/ч Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
13.900 € Без ДДВ
Теренски вилушкар
Носивост 1500 кг Гориво дизел Висина на подигање 4 м
Година 2004 Километража 5780 м/ч Сила
Германија, Saarlouis
Контактирајте го продавачот
35.000 €
Страничен вилушкар
Носивост 3000 кг Гориво дизел Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.25 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2018 Километража 4790 м/ч Сила
Полска, Andrychów
Контактирајте го продавачот
31.000 €
Теренски вилушкар
Носивост 2500 кг Гориво дизел Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 3.7 м
Година 2017 Километража 1954 м/ч Сила
Шпанија, Amposta (Tarragona)
дизел вилушкар Ausa CH150 2WD   V-2999 дизел вилушкар Ausa CH150 2WD   V-2999 дизел вилушкар Ausa CH150 2WD   V-2999
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Носивост 1500 кг Гориво дизел Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.3 м
Година Километража Сила
Унгарија, Vecsés
Контактирајте го продавачот
32.000 €
Телескопски натоварувач
Година 2014 Километража 2700 м/ч Сила
Романија, Borș
Контактирајте го продавачот
34.900 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Гориво дизел
Година 2019 Километража 514 м/ч Сила
Холандија, Winterswijk
Контактирајте го продавачот
33.500 €
Дизел вилушкар
Носивост 4000 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.5 м Должина на вилушка 1.5 м
Година 2014 Километража 13760 м/ч Сила
Полска, Andrychów
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Страничен вилушкар
Носивост 3000 кг Гориво дизел Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.25 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2018 Километража Сила
Полска, Andrychów
Контактирајте го продавачот
30.500 €
Теренски вилушкар
Носивост 2500 кг Гориво дизел Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 3.7 м
Година 2017 Километража 2813 м/ч Сила
Шпанија, Amposta (Tarragona)
Контактирајте го продавачот
34.000 €
Теренски вилушкар
Носивост 2500 кг Гориво дизел Тип на јарбол триплекс
Година 2018 Километража 1821 м/ч Сила
Шпанија, Amposta (Tarragona)
Контактирајте го продавачот
19.900 € Без ДДВ
Теренски вилушкар
Носивост 2000 кг Тип на јарбол триплекс
Година 2006 Километража 4840 м/ч Сила
Франција, Pinsaguel
Контактирајте го продавачот
33.500 €
Теренски вилушкар
Носивост 2500 кг Гориво дизел Тип на јарбол триплекс
Година 2018 Километража 2978 м/ч Сила
Шпанија, Amposta (Tarragona)
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 30 огласа
Прикажи