Филтри -

Виљушкари Ausa од Франција

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

1 оглас: Виљушкари Ausa од Франција

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
17.900 € Без ДДВ
Теренски вилушкар
Носивост 2000 кг Тип на јарбол триплекс
Година 2006 Километража 4840 м/ч Сила
Франција, Capens

Други марки во делот "Виљушкари од Франција"

нови вилушкар на гас Hangcha XF30G-2
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
31.524 € Без ДДВ
Вилушкар на гас
Носивост 3000 кг Гориво гас Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.7 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2024 Километража Сила
Франција, Senlis
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вилушкар на три тркала
Носивост 1600 кг Гориво електро Висина на подигање 6.7 м
Година 1995 Километража Сила
Франција, Bon-Encontre
нови вилушкар на гас Hangcha XF25G-2
1
Контактирајте го продавачот
28.904 € Без ДДВ
Вилушкар на гас
Носивост 2500 кг Гориво гас Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.5 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2024 Километража Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вилушкар на гас
Носивост 4500 кг Гориво гас Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3 м
Година 2012 Километража Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Година 2001 Километража 34040 м/ч Сила
Франција, Nancy
вилушкар на гас Hangcha XF25G-2
1
Контактирајте го продавачот
30.009 € Без ДДВ
Вилушкар на гас
Носивост 2500 кг Гориво гас Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 6 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2023 Километража Сила
Франција, Senlis
вилушкар на гас Hangcha XF30G-2 вилушкар на гас Hangcha XF30G-2
2
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
29.810 € Без ДДВ
Вилушкар на гас
Носивост 3000 кг Гориво гас Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.7 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2023 Километража Сила
Франција, Senlis
вилушкар на гас Hangcha XF30G-2
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
30.321 € Без ДДВ
Вилушкар на гас
Носивост 3000 кг Гориво гас Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.7 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2023 Километража Сила
Франција, Senlis
електричен вилушкар Hangcha AE20Ci
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен вилушкар
Носивост 2000 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 0.45 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2023 Километража Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
55.000 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Гориво дизел Висина на подигање 7 м
Година 2021 Километража 641 м/ч Сила
Франција, Bon-Encontre
Контактирајте го продавачот
6.800 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Носивост 2500 кг Гориво дизел Висина на подигање 3.3 м
Година 1991 Километража 5813 м/ч Сила
Франција, Serrières en Chautagne
Контактирајте го продавачот
31.000 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Година 2009 Километража 3487 м/ч Сила
Франција, Neuville-Saint-Amand
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Теренски вилушкар
Носивост 3000 кг Гориво дизел Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 3.7 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 1998 Километража 7251 м/ч Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
16.900 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Носивост 2500 кг Гориво дизел Тип на јарбол триплекс Слободен од 1650 мм Висина на подигање 5.2 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2015 Километража 6865 м/ч Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
16.900 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Носивост 2500 кг Гориво гас Тип на јарбол триплекс Слободен од 1650 мм Висина на подигање 5 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2014 Километража 4309 м/ч Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач
Носивост 4000 кг Гориво дизел Висина на подигање 14 м
Година 2018 Километража 2980 м/ч Сила
Франција, Béthune
Контактирајте го продавачот
13.750 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Носивост 2500 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.7 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2004 Километража 2264 м/ч Сила
Франција, Palau-de-Cerdagne
Контактирајте го продавачот
11.950 € Без ДДВ
Електричен вилушкар
Носивост 1400 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.7 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2005 Километража 9590 м/ч Сила
Франција, Palau-de-Cerdagne
Контактирајте го продавачот
27.750 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Носивост 7000 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.3 м Должина на вилушка 2.4 м
Година 2007 Километража 4039 м/ч Сила
Франција, Palau-de-Cerdagne
Контактирајте го продавачот
аукција 613 € Со вклучен ДДВ
Дизел вилушкар
Носивост 3500 кг Гориво дизел
Година Километража 6447 м/ч Сила
Франција
Контактирајте го продавачот
13.893 € Без ДДВ
Количка за комисионирање
Носивост 2000 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.5 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2023 Километража Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
18.800 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Носивост 4000 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4.95 м Должина на вилушка 1.4 м
Година 2008 Километража 7274 м/ч Сила
Франција, Senlis
нови тежок вилушкар Hangcha XF50G нови тежок вилушкар Hangcha XF50G
2
Контактирајте го продавачот
46.694 € Без ДДВ
Тежок вилушкар
Носивост 5000 кг Гориво гас Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.8 м Должина на вилушка 1.22 м
Година 2023 Километража Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен вилушкар
Носивост 5000 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5 м
Година 2022 Километража 478 м/ч Сила
Франција, Senlis
Партнерска програма на Forkliftonline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи