Филтри -

Виљушкари Ausa од Германија

Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

7 огласа: Виљушкари Ausa од Германија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
13.900 € Без ДДВ
Теренски вилушкар
Носивост 1500 кг Висина на подигање 4 м
Година 2004 Километража 5780 м/ч Сила
Германија, Saarlouis
Контактирајте го продавачот
9.950 €
Вилушкар на гас
Носивост 1500 кг Висина на подигање 4.5 м
Година 2000 Километража 848 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
32.950 €
Телескопски натоварувач
Носивост 3000 кг Висина на подигање 7 м
Година 2017 Километража Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
9.950 €
Вилушкар на гас
Година 2000 Километража 848 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Теренски вилушкар
Носивост 5000 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 6.8 м
Година 2015 Километража 1469 м/ч Сила
Германија, Eltmann
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач
Носивост 1350 кг
Година 2021 Километража 30 м/ч Сила
Германија, Eltmann
Контактирајте го продавачот
31.800 € Без ДДВ
Теренски вилушкар
Носивост 2500 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.5 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2011 Километража 1155 м/ч Сила
Германија, Fürth ( Hessen )
Партнерска програма на Forkliftonline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се