Филтри -

Виљушкари Ausa од Шпанија

Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

8 огласа: Виљушкари Ausa од Шпанија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Теренски вилушкар
Година Километража 11069 км Сила
Шпанија, Ocana River
Ritchie Bros (Spain) S.L.
10 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
34.000 €
Теренски вилушкар
Носивост 2500 кг Тип на јарбол триплекс
Година 2018 Километража 1821 м/ч Сила
Шпанија, Amposta (Tarragona)
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Теренски вилушкар
Година Километража Сила
Шпанија, Zaragoza
Euro Auctions ES
5 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Теренски вилушкар
Година Километража Сила
Шпанија, Zaragoza
Euro Auctions ES
5 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
31.000 €
Теренски вилушкар
Носивост 2500 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 3.7 м
Година 2017 Километража 1954 м/ч Сила
Шпанија, Amposta (Tarragona)
теренски вилушкар Ausa CH22
1
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Теренски вилушкар
Година Километража Сила
Шпанија, Zaragoza
Euro Auctions ES
5 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
33.500 €
Теренски вилушкар
Носивост 2500 кг Тип на јарбол триплекс
Година 2018 Километража 2978 м/ч Сила
Шпанија, Amposta (Tarragona)
Контактирајте го продавачот
30.500 €
Теренски вилушкар
Носивост 2500 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 3.7 м
Година 2017 Километража 2813 м/ч Сила
Шпанија, Amposta (Tarragona)
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Претплати се