Филтри -

Виљушкари BOS

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се
Филтер

1 оглас: Виљушкари BOS

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
6.950 €
Дизел вилушкар
Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4.95 м Должина на вилушка 0.12 м
Година 1999 Километража 11815 м/ч Сила
Холандија, Sneek
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се