Филтри -

Виљушкари BT

Резултати од пребарување: 137 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

137 огласа: Виљушкари BT

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
аукција 464,40 € SEK 5.200 SEK
Вилушкар на три тркала
Гориво електро
Година 2001 Километража Сила
Шведска, Karlstad
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Регален вилушкар
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 6.75 м
Година 2015 Километража 7923 м/ч Сила
Белгија, BEVEREN (WAAS)
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
аукција 1.000 €
Дизел вилушкар
Година Километража Сила
Холандија, Zutphen
Troostwijk Veilingen B.V.
6 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
2.233 € SEK 25.000 SEK
Дизел вилушкар
Година 2006 Километража Сила
Шведска, Uppsala
ATS Sweden AB
4 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
аукција 134 € SEK 1.500 SEK
Регален вилушкар
Носивост 1350 кг Висина на подигање 4.8 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2011 Километража 4441 м/ч Сила
Шведска, Vetlanda
Контактирајте го продавачот
14.500 €
Регален вилушкар
Носивост 2000 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 9.5 м
Година 2018 Километража 14395 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
3.960 €
Регален вилушкар
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 6.75 м
Година 2012 Километража 14085 м/ч Сила
Германија, Ludwigsfelde / Berlin
Контактирајте го продавачот
3.720 €
Електричен вилушкар
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 2.83 м
Година 2010 Километража 9142 м/ч Сила
Германија, Ludwigsfelde / Berlin
Контактирајте го продавачот
11.300 €
Регален вилушкар
Носивост 2000 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 10.5 м
Година 2016 Километража 7643 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
5.450 €
Количка за комисионирање
Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4.75 м Должина на вилушка 0.8 м
Година Километража 1633 м/ч Сила
Холандија, Veen
Контактирајте го продавачот
10.500 €
Регален вилушкар
Носивост 2000 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 10.5 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2016 Километража 12634 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
аукција 89,30 € SEK 1.000 SEK
Вилушкар на три тркала
Гориво електро
Година 1979 Километража Сила
Шведска, Älvsbyn
Контактирајте го продавачот
аукција 98,23 € SEK 1.100 SEK
Регален вилушкар
Година 1985 Километража 3344 км Сила
Шведска, Uppsala
Контактирајте го продавачот
аукција 3.661 € SEK 41.000 SEK
Вилушкар на три тркала
Носивост 1600 кг Висина на подигање 3 м
Година 2015 Километража 15093 м/ч Сила
Шведска, Älmhult
Контактирајте го продавачот
9.900 €
Регален вилушкар
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 8.5 м
Година 2017 Километража 6498 м/ч Сила
Чехија, Červená Voda
Контактирајте го продавачот
8.900 €
Регален вилушкар
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 8.5 м
Година 2017 Километража 11953 м/ч Сила
Чехија, Červená Voda
Контактирајте го продавачот
5.250 €
Количка за комисионирање
Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.5 м Должина на вилушка 1 м
Година Километража 1653 м/ч Сила
Холандија, Veen
Контактирајте го продавачот
3.450 €
Количка за комисионирање
Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 1.1 м Должина на вилушка 1.15 м
Година Километража 1444 м/ч Сила
Холандија, Veen
Контактирајте го продавачот
3.450 €
Количка за комисионирање
Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 1.88 м Должина на вилушка 1.15 м
Година Километража 1884 м/ч Сила
Холандија, Veen
Контактирајте го продавачот
1.750 €
Количка за комисионирање
Гориво електро Тип на јарбол стандард Висина на подигање 0.21 м Должина на вилушка 1.15 м
Година Километража 1668 м/ч Сила
Холандија, Veen
Контактирајте го продавачот
1.750 €
Количка за комисионирање
Гориво електро Тип на јарбол стандард Висина на подигање 0.21 м Должина на вилушка 1.15 м
Година Километража 1810 м/ч Сила
Холандија, Veen
Контактирајте го продавачот
10.800 €
Количка за комисионирање
Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 7.85 м Должина на вилушка 1.15 м
Година Километража 2261 м/ч Сила
Холандија, Veen
Контактирајте го продавачот
6.150 €
Регален вилушкар
Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.8 м Должина на вилушка 1.2 м
Година Километража 6226 м/ч Сила
Холандија, Veen
Контактирајте го продавачот
4.950 €
Количка за комисионирање
Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4.78 м Должина на вилушка 1.15 м
Година Километража 7225 м/ч Сила
Холандија, Veen
Контактирајте го продавачот
10.800 €
Количка за комисионирање
Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 7.85 м Должина на вилушка 1.15 м
Година Километража 2043 м/ч Сила
Холандија, Veen
Партнерска програма на Forkliftonline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 137 огласа
Прикажи