Филтри -

Виљушкари BT од Франција

Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

7 огласа: Виљушкари BT од Франција

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Регален вилушкар
Носивост 1400 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.4 м
Година 2007 Километража 6677 м/ч Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Количка за комисионирање
Носивост 1000 кг
Година 2003 Километража Сила
Франција, Bellignat
Контактирајте го продавачот
6.900 € Без ДДВ
Вилушкар на три тркала
Носивост 1600 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 6 м
Година 2004 Километража 9860 м/ч Сила
Франција, Serrières en Chautagne
зглобен вилушкар BT VCE150A
1
Контактирајте го продавачот
6.000 €
Зглобен вилушкар
Година 2010 Километража Сила
Франција, Roissy
RB Trading International
6 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
3.500 €
Количка за комисионирање
Носивост 2000 кг
Година 2017 Километража 8829 м/ч Сила
Франција, Bonsecours
Контактирајте го продавачот
3.500 €
Количка за комисионирање
Носивост 1200 кг Тип на јарбол стандард Висина на подигање 0.9 м
Година 2015 Километража 3515 м/ч Сила
Франција, Bonsecours
Контактирајте го продавачот
16.000 €
Регален вилушкар
Носивост 1600 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 8.5 м
Година 2013 Километража 7329 м/ч Сила
Франција, Bonsecours
Партнерска програма на Forkliftonline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се