Филтри -

Виљушкари BT од Холандија

Резултати од пребарување: 43 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

43 огласа: Виљушкари BT од Холандија

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
3.250 € Без ДДВ
Количка за комисионирање
Носивост 1000 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 3.7 м
Година 2012 Километража 2213 м/ч Сила
Холандија, Wijchen
Контактирајте го продавачот
3.520 € Без ДДВ
Количка за комисионирање
Носивост 1000 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 3.65 м Должина на вилушка 1.45 м
Година 2014 Километража 3559 м/ч Сила
Холандија, Wijchen
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
3.520 € Без ДДВ
Количка за комисионирање
Носивост 1000 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.3 м
Година 2012 Километража Сила
Холандија, Wijchen
Контактирајте го продавачот
8.950 € Без ДДВ
Регален вилушкар
Гориво електро Висина на подигање 7 м
Година Километража 1820 м/ч Сила
Холандија, Tilburg
Контактирајте го продавачот
14.500 € Без ДДВ
Регален вилушкар
Гориво електро Висина на подигање 5.4 м
Година 2016 Километража 4545 м/ч Сила
Холандија, Culemborg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Регален вилушкар
Носивост 2000 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 9 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2016 Километража 10012 м/ч Сила
Холандија, Raamsdonksveer
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Регален вилушкар
Носивост 2000 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 9 м
Година 2015 Километража 8800 м/ч Сила
Холандија, Raamsdonksveer
Контактирајте го продавачот
4.500 € Без ДДВ
Регален вилушкар
Носивост 1400 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.4 м
Година 2014 Километража 6515 м/ч Сила
Холандија, Enschede
Контактирајте го продавачот
3.450 € Без ДДВ
Количка за комисионирање
Гориво електро Висина на подигање 1.88 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2011 Километража 1884 м/ч Сила
Холандија, Veen
Контактирајте го продавачот
4.950 € Без ДДВ
Количка за комисионирање
Гориво електро Висина на подигање 4.77 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2009 Километража 7225 м/ч Сила
Холандија, Veen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Количка за комисионирање
Носивост 1000 кг Гориво електро Тип на јарбол стандард Висина на подигање 8.7 м
Година 2014 Километража 2598 м/ч Сила
Холандија, Raamsdonksveer
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вилушкар на три тркала
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3 м
Година 2015 Километража 15700 м/ч Сила
Холандија, Haaksbergen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вилушкар на три тркала
Носивост 1600 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3 м
Година 2014 Километража Сила
Холандија, Haaksbergen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вилушкар на три тркала
Носивост 1600 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3 м
Година 2015 Километража 1500 м/ч Сила
Холандија, Haaksbergen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вилушкар на три тркала
Носивост 1600 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3 м
Година 2015 Километража 15500 м/ч Сила
Холандија, Haaksbergen
Контактирајте го продавачот
5.450 € Без ДДВ
Регален вилушкар
Гориво електро Висина на подигање 7.5 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2004 Километража 14524 м/ч Сила
Холандија, Veen
Контактирајте го продавачот
6.850 € Без ДДВ
Регален вилушкар
Гориво електро Висина на подигање 7.5 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2008 Километража 6777 м/ч Сила
Холандија, Veen
Контактирајте го продавачот
5.450 €
Количка за комисионирање
Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4.75 м Должина на вилушка 0.8 м
Година Километража 1633 м/ч Сила
Холандија, Veen
Контактирајте го продавачот
5.250 €
Количка за комисионирање
Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.5 м Должина на вилушка 1 м
Година Километража 1653 м/ч Сила
Холандија, Veen
Контактирајте го продавачот
3.450 €
Количка за комисионирање
Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 1.1 м Должина на вилушка 1.15 м
Година Километража 1444 м/ч Сила
Холандија, Veen
Контактирајте го продавачот
3.450 €
Количка за комисионирање
Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 1.88 м Должина на вилушка 1.15 м
Година Километража 1884 м/ч Сила
Холандија, Veen
Контактирајте го продавачот
1.750 €
Количка за комисионирање
Гориво електро Тип на јарбол стандард Висина на подигање 0.21 м Должина на вилушка 1.15 м
Година Километража 1668 м/ч Сила
Холандија, Veen
Контактирајте го продавачот
1.750 €
Количка за комисионирање
Гориво електро Тип на јарбол стандард Висина на подигање 0.21 м Должина на вилушка 1.15 м
Година Километража 1810 м/ч Сила
Холандија, Veen
Контактирајте го продавачот
10.800 €
Количка за комисионирање
Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 7.85 м Должина на вилушка 1.15 м
Година Километража 2261 м/ч Сила
Холандија, Veen
Контактирајте го продавачот
6.150 €
Регален вилушкар
Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.8 м Должина на вилушка 1.2 м
Година Километража 6226 м/ч Сила
Холандија, Veen
Партнерска програма на Forkliftonline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 43 огласа
Прикажи