Филтри -

Виљушкари BT од Шпанија

Резултати од пребарување: 20 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

20 огласа: Виљушкари BT од Шпанија

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
10.500 €
Регален вилушкар
Носивост 2000 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 10.5 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2016 Километража 12634 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
11.300 €
Регален вилушкар
Носивост 2000 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 10.5 м
Година 2016 Километража 7643 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
14.500 €
Регален вилушкар
Носивост 2000 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 9.5 м
Година 2018 Километража 14395 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
3.950 € Без ДДВ
Регален вилушкар
Година 2001 Километража 7200 м/ч Сила
Шпанија, CABRIANES - SALLENT
Контактирајте го продавачот
5.250 €
Регален вилушкар
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс
Година 2007 Километража 6599 м/ч Сила
Шпанија, Amposta (Tarragona)
Контактирајте го продавачот
6.500 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Носивост 1600 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.5 м
Година 2005 Километража 12767 м/ч Сила
Шпанија, Madrid
Контактирајте го продавачот
1.900 €
Количка за комисионирање
Носивост 2500 кг Гориво електро Должина на вилушка 1.15 м Ширина на вилушки 550 мм
Година 2016 Километража 10218 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
8.950 €
Регален вилушкар
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 8.5 м
Година 2009 Километража 17983 м/ч Сила
Шпанија, Amposta (Tarragona)
регален вилушкар BT RRE 160 CC
1
Контактирајте го продавачот
8.700 €
Регален вилушкар
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 7.5 м
Година 2015 Километража 8586 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
2.384 € GBP 2.003 GBP
Количка за комисионирање
Носивост 2500 кг Гориво електро Тип на јарбол стандард Должина на вилушка 2.4 м
Година 2016 Километража 7575 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona, L'Ametlla del Vallès
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Количка за комисионирање
Носивост 2000 кг Гориво електро
Година 2016 Километража Сила
Шпанија, Barcelona, L'Ametlla del Vallès
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Регален вилушкар
Носивост 1800 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 10.5 м
Година 2018 Километража 8490 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona, L'Ametlla del Vallès
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Регален вилушкар
Носивост 2000 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 9.5 м
Година 2016 Километража 5108 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona, L'Ametlla del Vallès
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вилушкар на три тркала
Носивост 1500 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.61 м
Година 2003 Километража 11947 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona, L'Ametlla del Vallès
регален вилушкар BT RRE 180 E
1
Контактирајте го продавачот
7.500 €
Регален вилушкар
Носивост 1800 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 9 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2015 Километража 4631 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
регален вилушкар BT RRE 250 CC
1
Контактирајте го продавачот
13.400 €
Регален вилушкар
Носивост 2500 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 10.5 м
Година 2016 Километража 2837 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
7.500 €
Количка за комисионирање
Носивост 1000 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 5.5 м Должина на вилушка 1.1 м Ширина на вилушки 110 мм
Година 2007 Километража 2980 м/ч Сила
Шпанија, Beniparrell
Контактирајте го продавачот
9.500 €
Регален вилушкар
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 9.5 м
Година 2008 Километража 22845 м/ч Сила
Шпанија, Beniparrell
Контактирајте го продавачот
16.900 €
Регален вилушкар
Носивост 1800 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 9.5 м
Година 2015 Километража 9029 м/ч Сила
Шпанија, Beniparrell
Контактирајте го продавачот
14.500 €
Регален вилушкар
Носивост 1200 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 6.3 м Должина на вилушка 1.15 м Ширина на вилушки 100 мм
Година 2016 Километража 3303 м/ч Сила
Шпанија, Beniparrell
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 20 огласа
Прикажи