Филтри -

Виљушкари Balkancar

Резултати од пребарување: 30 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

30 огласа: Виљушкари Balkancar

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вилушкар на гас
Носивост 1600 кг Висина на подигање 3.3 м
Година Километража Сила
Унгарија, Vecsés
електричен вилушкар Balkancar EV717 EV-3655 електричен вилушкар Balkancar EV717 EV-3655 електричен вилушкар Balkancar EV717 EV-3655
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен вилушкар
Носивост 2000 кг Висина на подигање 3.3 м
Година Километража Сила
Унгарија, Vecsés
електричен вилушкар Balkancar EV695 V-2055 електричен вилушкар Balkancar EV695 V-2055
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен вилушкар
Носивост 1600 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.3 м
Година Километража Сила
Унгарија, Vecsés
електричен вилушкар Balkancar EV687 V-3569 електричен вилушкар Balkancar EV687 V-3569 електричен вилушкар Balkancar EV687 V-3569
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен вилушкар
Носивост 1000 кг Висина на подигање 3.3 м
Година Километража Сила
Унгарија, Vecsés
електричен вилушкар Balkancar EV687 V-3564 електричен вилушкар Balkancar EV687 V-3564 електричен вилушкар Balkancar EV687 V-3564
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен вилушкар
Носивост 1000 кг Висина на подигање 3.3 м
Година Километража Сила
Унгарија, Vecsés
електричен вилушкар Balkancar EV687 V-3646 електричен вилушкар Balkancar EV687 V-3646
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен вилушкар
Носивост 1000 кг Висина на подигање 3.3 м
Година Километража Сила
Унгарија, Vecsés
електричен вилушкар Balkancar EV687  V-3567 електричен вилушкар Balkancar EV687  V-3567 електричен вилушкар Balkancar EV687  V-3567
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен вилушкар
Носивост 1000 кг Висина на подигање 3.2 м
Година Километража Сила
Унгарија, Vecsés
електричен вилушкар Balkancar EV 720 SPEC. V-2416 електричен вилушкар Balkancar EV 720 SPEC. V-2416 електричен вилушкар Balkancar EV 720 SPEC. V-2416
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен вилушкар
Носивост 2000 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.3 м
Година Километража Сила
Унгарија, Vecsés
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Носивост 4200 кг Висина на подигање 3.2 м
Година Километража Сила
Унгарија, Vecsés
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Носивост 3500 кг Висина на подигање 3.2 м
Година Километража Сила
Унгарија, Vecsés
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Носивост 3500 кг Висина на подигање 3.3 м
Година Километража Сила
Унгарија, Vecsés
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Носивост 3000 кг Висина на подигање 3.3 м
Година Километража Сила
Унгарија, Vecsés
дизел вилушкар Balkancar DV1788 V-3622 дизел вилушкар Balkancar DV1788 V-3622 дизел вилушкар Balkancar DV1788 V-3622
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Носивост 3000 кг Висина на подигање 3.3 м
Година Километража Сила
Унгарија, Vecsés
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Носивост 3500 кг Висина на подигање 3.3 м
Година Километража Сила
Унгарија, Vecsés
дизел вилушкар Balkancar DV1788  V-2715 дизел вилушкар Balkancar DV1788  V-2715 дизел вилушкар Balkancar DV1788  V-2715
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Носивост 3500 кг Висина на подигање 3.3 м
Година Километража Сила
Унгарија, Vecsés
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Носивост 3000 кг Висина на подигање 3.3 м
Година Километража Сила
Унгарија, Vecsés
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Носивост 2500 кг Висина на подигање 3.3 м
Година Километража Сила
Унгарија, Vecsés
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Носивост 2500 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4 м
Година Километража Сила
Унгарија, Vecsés
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Носивост 2000 кг Висина на подигање 3.3 м
Година Километража Сила
Унгарија, Vecsés
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Носивост 2000 кг Висина на подигање 3.3 м
Година Километража Сила
Унгарија, Vecsés
дизел вилушкар Balkancar DV1733 /CLUTCH/ V-3681 дизел вилушкар Balkancar DV1733 /CLUTCH/ V-3681 дизел вилушкар Balkancar DV1733 /CLUTCH/ V-3681
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Носивост 3200 кг Висина на подигање 3.2 м
Година Километража Сила
Унгарија, Vecsés
дизел вилушкар Balkancar DV 1788.33.23 V-4019 дизел вилушкар Balkancar DV 1788.33.23 V-4019 дизел вилушкар Balkancar DV 1788.33.23 V-4019
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Висина на подигање 3.3 м
Година Километража Сила
Унгарија, Vecsés
вилушкар на три тркала Balkancar EV656.33 V-3458 вилушкар на три тркала Balkancar EV656.33 V-3458 вилушкар на три тркала Balkancar EV656.33 V-3458
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вилушкар на три тркала
Носивост 1250 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.3 м
Година Километража Сила
Унгарија, Vecsés
вилушкар на три тркала Balkancar EV606-332 V-1060 вилушкар на три тркала Balkancar EV606-332 V-1060 вилушкар на три тркала Balkancar EV606-332 V-1060
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вилушкар на три тркала
Носивост 600 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.5 м
Година Километража 43013 м/ч Сила
Унгарија, Vecsés
Контактирајте го продавачот
4.300 €
Електричен вилушкар
Носивост 1500 кг Тип на јарбол дуплекс
Година 1999 Километража Сила
Украина, Kyiv
Партнерска програма на Forkliftonline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 30 огласа
Прикажи
Претплати се