Филтри -

Виљушкари Baumann

Резултати од пребарување: 36 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

36 огласа: Виљушкари Baumann

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
аукција 2.250 €
Страничен вилушкар
Носивост 3500 кг Гориво дизел Должина на вилушка 1.1 м
Година 1990 Километража Сила
Германија, Saterland-Ramsloh
Troostwijk Auktionen GmbH & Co. KG
6 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Страничен вилушкар
Гориво дизел Висина на подигање 7.1 м
Година Километража 11026 м/ч Сила
Холандија, Bosschenhoofd
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Страничен вилушкар
Гориво дизел Висина на подигање 4 м
Година 1985 Километража Сила
Холандија, Klundert
Контактирајте го продавачот
36.000 € Без ДДВ
Страничен вилушкар
Носивост 7000 кг Гориво дизел Тип на јарбол стандард Висина на подигање 5.5 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2010 Километража 8730 м/ч Сила
Полска, KUNÓW
Контактирајте го продавачот
19.980 € PLN 85.000 PLN
Страничен вилушкар
Носивост 6000 кг Гориво дизел Висина на подигање 5 м
Година 2000 Километража 25402 м/ч Сила
Полска, KUNÓW
Контактирајте го продавачот
13.400 € PLN 57.000 PLN
Страничен вилушкар
Носивост 4000 кг Гориво дизел Тип на јарбол стандард Висина на подигање 4.5 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2001 Километража 8266 м/ч Сила
Полска, KUNÓW
Контактирајте го продавачот
29.930 € GBP 25.510 GBP
Страничен вилушкар
Носивост 3000 кг Гориво дизел Тип на јарбол стандард Висина на подигање 4.2 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2013 Километража 4998 м/ч Сила
Полска, Andrychów
Контактирајте го продавачот
58.630 € PLN 249.500 PLN
Страничен вилушкар
Носивост 6000 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 7.2 м Должина на вилушка 1.4 м
Година 2015 Километража 8726 м/ч Сила
Полска, Krakow
Контактирајте го продавачот
19.500 € Без ДДВ
Страничен вилушкар
Носивост 3500 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 6 м
Година 2003 Километража 4718 м/ч Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Страничен вилушкар
Носивост 6000 кг Гориво гас Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.95 м
Година Километража Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Страничен вилушкар
Носивост 2000 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 7.8 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2000 Километража 3238 м/ч Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Страничен вилушкар
Гориво електро Висина на подигање 3.3 м
Година 2005 Километража 3705 м/ч Сила
Хрватска, Sesvete, Zagreb
Контактирајте го продавачот
12.900 € Без ДДВ
Страничен вилушкар
Носивост 6000 кг Гориво дизел Висина на подигање 5 м
Година 2003 Километража 33333 м/ч Сила
Австрија, Liezen
Контактирајте го продавачот
23.500 €
Дизел вилушкар
Година 2016 Километража Сила
Белгија, Lier
RB Trading International
6 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
22.400 €
Дизел вилушкар
Година 2015 Километража 7672 м/ч Сила
Белгија, Lier
RB Trading International
6 години на Forkliftonline
страничен вилушкар Baumann EVU30-28/08(06)33 страничен вилушкар Baumann EVU30-28/08(06)33
2
Контактирајте го продавачот
19.900 € Без ДДВ
Страничен вилушкар
Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.86 м Должина на вилушка 0.6 м
Година Километража 652 м/ч Сила
Германија, Oldenburg
Контактирајте го продавачот
49.000 € Без ДДВ
Страничен вилушкар
Гориво дизел Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.36 м Должина на вилушка 1.2 м
Година Километража 2340 м/ч Сила
Германија, Oldenburg
Контактирајте го продавачот
11.800 €
Страничен вилушкар
Носивост 6000 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4 м
Година 2002 Километража Сила
Полска, Kęty
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Страничен вилушкар
Носивост 5000 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4500 м Должина на вилушка 1400 м
Година 2005 Километража 13959 м/ч Сила
Хрватска, Sesvete, Zagreb
страничен вилушкар Baumann EFQ 50/14/60 TR страничен вилушкар Baumann EFQ 50/14/60 TR страничен вилушкар Baumann EFQ 50/14/60 TR
3
Контактирајте го продавачот
33.800 €
Страничен вилушкар
Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 6000 м Должина на вилушка 1400 м
Година 2015 Километража Сила
Данска, Dania
страничен вилушкар Baumann GCS 150/18/40 страничен вилушкар Baumann GCS 150/18/40 страничен вилушкар Baumann GCS 150/18/40
3
Контактирајте го продавачот
68.000 €
Страничен вилушкар
Носивост 15000 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4 м Должина на вилушка 1.8 м
Година 2000 Километража Сила
Полска, Kęty
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен вилушкар
Носивост 4000 кг Тип на јарбол стандард Висина на подигање 4.5 м
Година 2010 Километража 3310 м/ч Сила
Хрватска, Sesvete, Zagreb
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Страничен вилушкар
Носивост 5000 кг Гориво дизел Тип на јарбол триплекс Слободен од 1850 мм Висина на подигање 6.3 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2023 Километража 1 м/ч Сила
Хрватска, Sesvete, Zagreb
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Страничен вилушкар
Носивост 7000 кг Гориво гас Висина на подигање 4.5 м Должина на вилушка 0.9 м
Година 2001 Километража 19385 м/ч Сила
Унгарија, Vecsés
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Страничен вилушкар
Година 2010 Километража Сила
Германија, Mannheim
Партнерска програма на Forkliftonline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 36 огласа
Прикажи