Филтри -

Виљушкари Baumann од Франција

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

5 огласа: Виљушкари Baumann од Франција

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Страничен вилушкар
Носивост 4000 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4 м
Година 2008 Километража Сила
Франција, Senlis
страничен вилушкар Baumann GX50/18/45
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Страничен вилушкар
Носивост 5000 кг Гориво дизел Висина на подигање 4.5 м
Година 2007 Километража Сила
Франција, Senlis
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
19.500 € Без ДДВ
Страничен вилушкар
Носивост 3500 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 6 м
Година 2003 Километража 4718 м/ч Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Страничен вилушкар
Носивост 6000 кг Гориво гас Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.95 м
Година Километража Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Страничен вилушкар
Носивост 2000 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 7.8 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2000 Километража 3238 м/ч Сила
Франција, Senlis
Партнерска програма на Forkliftonline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи