Филтри -

Виљушкари Baumann од Холандија

Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

8 огласа: Виљушкари Baumann од Холандија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
24.500 €
Страничен вилушкар
Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 5 м
Година Километража 4217 м/ч Сила
Холандија, Tilburg
Контактирајте го продавачот
10.500 €
Страничен вилушкар
Висина на подигање 4 м
Година Километража 5007 м/ч Сила
Холандија, Zevenbergen
Контактирајте го продавачот
5.800 €
Регален вилушкар
Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 5 м
Година Километража Сила
Холандија, Ede
Контактирајте го продавачот
5.500 € Без ДДВ
Страничен вилушкар
Носивост 3000 кг Висина на подигање 3400 м
Година Километража Сила
Холандија, Hollandscheveld
страничен вилушкар Baumann HX50 страничен вилушкар Baumann HX50
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Страничен вилушкар
Носивост 5000 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4.5 м Должина на вилушка 1.2 м Слободен од 3.1 мм
Година 2015 Километража 7643 м/ч Сила
Холандија, Enkhuizen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Страничен вилушкар
Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 5.5 м
Година 1995 Километража 6200 м/ч Сила
Холандија, Bosschenhoofd
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Страничен вилушкар
Висина на подигање 7.1 м
Година 2004 Километража 11026 м/ч Сила
Холандија, Bosschenhoofd
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Страничен вилушкар
Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4.5 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 1995 Километража Сила
Холандија, Klundert/Moerdijk
Партнерска програма на Forkliftonline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Претплати се