Филтри -

Виљушкари Bobcat

Резултати од пребарување: 88 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

88 огласа: Виљушкари Bobcat

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач
Година 2018 Километража 6800 м/ч Сила
Холандија, Hoogeloon
Контактирајте го продавачот
22.000 €
Телескопски натоварувач
Носивост 3500 кг Гориво дизел
Година 06/2007 Километража 4100 м/ч Сила
Косово
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
аукција 9.634 € SEK 111.000 SEK
Телескопски натоварувач
Носивост 3500 кг Гориво дизел Брзина 40 км/ч
Година 2016 Километража 5462 м/ч Сила
Шведска, Karlstad
Klaravik AB
9 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
аукција 80.470 € CZK 1.990.000 CZK
Телескопски натоварувач
Гориво дизел
Година 12/2022 Километража 243 м/ч Сила
Чехија, Zábřeh
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач
Носивост 4000 кг Евро Euro 3 Гориво дизел Висина на подигање 18 м
Година 2017 Километража 4695 м/ч Сила
Холандија, Fijnaart
Контактирајте го продавачот
52.500 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Гориво дизел Висина на подигање 12 м
Година Километража 487 м/ч Сила
Холандија, Wijhe
телескопски натоварувач Bobcat T35120 *ONLY 5.300hrs *HEIGHT 13m *FORKS *BUCKET телескопски натоварувач Bobcat T35120 *ONLY 5.300hrs *HEIGHT 13m *FORKS *BUCKET
2
Контактирајте го продавачот
23.900 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Гориво дизел
Година 2005 Километража 5300 м/ч Сила
Норвешка
Nordbid Norge AS
4 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Телескопски натоварувач
Година 2007 Километража Сила
Шпанија, Ocana River
Ritchie Bros (Spain) S.L.
10 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
47.000 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Носивост 4000 кг Висина на подигање 7 м
Година 07/2019 Километража Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
24.900 € Со вклучен ДДВ
Телескопски натоварувач
Носивост 3000 кг
Година 2001 Километража 3707 м/ч Сила
Австрија, Kalsdorf
Контактирајте го продавачот
22.910 € GBP 19.500 GBP
Телескопски натоварувач
Гориво дизел Тип на јарбол телескопски
Година 2008 Километража Сила
Обединето Кралство
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач
Носивост 3600 кг Гориво дизел Висина на подигање 1.18 м
Година 2024 Километража 4 м/ч Сила
Германија, Twist
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач
Носивост 4000 кг Гориво дизел Висина на подигање 1.75 м
Година 2024 Километража 4 м/ч Сила
Германија, Twist
Контактирајте го продавачот
111.800 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Носивост 4000 кг Гориво дизел Висина на подигање 17.47 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2024 Километража Сила
Германија, Fürth ( Hessen )
Контактирајте го продавачот
111.800 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Носивост 4000 кг Гориво дизел Висина на подигање 17.47 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2024 Километража Сила
Германија, Fürth ( Hessen )
Контактирајте го продавачот
24.980 € PLN 106.500 PLN
Телескопски натоварувач
Носивост 2500 кг Гориво дизел Висина на подигање 6 м
Година 2005 Километража 6000 м/ч Сила
Полска, Bolechowice
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Телескопски натоварувач
Година 2006 Километража 6426 км Сила
Обединети Арапски Емирати, Dubai
Ritchie Bros Dubai
8 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
84.800 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Носивост 5000 кг Гориво дизел Брзина 40 км/ч Висина на подигање 20.5 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2013 Километража 2154 м/ч Сила
Германија, Fürth ( Hessen )
Контактирајте го продавачот
18.500 €
Дизел вилушкар
Гориво дизел
Година 2018 Километража 1532 м/ч Сила
Германија, Nürtingen
Контактирајте го продавачот
89.800 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Носивост 4000 кг Гориво дизел Висина на подигање 17.47 м Должина на вилушка 1.2 м Ширина на вилушки 1000 мм
Година 2022 Километража 220 м/ч Сила
Германија, Fürth ( Hessen )
Контактирајте го продавачот
36.750 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Гориво дизел Тип на јарбол стандард Висина на подигање 5.8 м
Година 2015 Километража 4291 м/ч Сила
Холандија, Marknesse
Контактирајте го продавачот
58.900 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Висина на подигање 6.89 м
Година 2017 Километража 3839 м/ч Сила
Естонија, Aaviku
Контактирајте го продавачот
55.000 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Висина на подигање 6 м
Година Километража 158 м/ч Сила
Холандија, Zevenbergen
Контактирајте го продавачот
25.000 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Носивост 4000 кг Брзина 35 км/ч Висина на подигање 17 м
Година 2003 Километража 11169 м/ч Сила
Финска, Oulu
Контактирајте го продавачот
48.500 €
Телескопски натоварувач
Носивост 3800 кг
Година 2017 Километража 3900 м/ч Сила
Полска, Wierzbno
Партнерска програма на Forkliftonline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 88 огласа
Прикажи