Филтри -

Виљушкари Bobcat од Полска

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

5 огласа: Виљушкари Bobcat од Полска

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач
Година 2012 Километража 7686 м/ч Сила
Полска, Dabrowa k/Opola
Контактирајте го продавачот
42.080 € PLN 182.000 PLN
Телескопски натоварувач
Носивост 4000 кг Висина на подигање 7 м
Година 2016 Километража 6200 м/ч Сила
Полска, Mordy
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
46.010 € PLN 199.000 PLN
Телескопски натоварувач
Носивост 3800 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 7 м Должина на вилушка 1.4 м Брзина 20 км/ч
Година 12/2018 Километража 4900 м/ч Сила
Полска, Chojnów
Контактирајте го продавачот
94.570 € PLN 409.000 PLN
Телескопски натоварувач
Висина на подигање 18 м
Година 2021 Километража 370 м/ч Сила
Полска, Górno
Контактирајте го продавачот
24.630 € PLN 106.500 PLN
Телескопски натоварувач
Носивост 2500 кг Висина на подигање 6 м
Година 2005 Километража 6000 м/ч Сила
Полска, Bolechowice
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се