Филтри -

Виљушкари Bobcat од Романија

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

5 огласа: Виљушкари Bobcat од Романија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
15.000 €
Телескопски натоварувач
Година 2004 Километража 2650 м/ч Сила
Романија, Borș
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач
Година 2012 Километража Сила
Романија, Borș
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
46.000 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Година 2018 Километража Сила
Романија, Tarcea
Контактирајте го продавачот
25.500 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Година 2008 Километража Сила
Романија, Tarcea, Bihor
Контактирајте го продавачот
33.000 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Носивост 4000 кг Тип на јарбол телескопски Висина на подигање 7 м
Година 2012 Километража 6800 м/ч Сила
Романија
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се