Филтри -

Виљушкари Boss

Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

8 огласа: Виљушкари Boss

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
10.000 €
Страничен вилушкар
Година 1993 Километража Сила
Романија, Borș
Контактирајте го продавачот
6.000 €
Дизел вилушкар
Носивост 2000 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.85 м
Година 1995 Километража 7876 м/ч Сила
Латвија, Riga
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Година Километража Сила
Литванија, Kužiai
товарач на контејнери Boss G36 4CH
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Товарач на контејнери
Носивост 42000 кг
Година 1995 Километража 12000 м/ч Сила
Обединето Кралство, Lancs
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен вилушкар
Година Километража Сила
Холандија, Etten-Leur
Контактирајте го продавачот
5.000 €
Електричен вилушкар
Носивост 1800 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.7 м
Година Километража Сила
Португалија, Santo António da Charneca
Контактирајте го продавачот
9.900 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Носивост 6000 кг
Година 1990 Километража 10974 м/ч Сила
Чехија, ŽELEZNÝ BROD
Контактирајте го продавачот
6.248 € GBP 5.350 GBP
Страничен вилушкар
Носивост 4000 кг Висина на подигање 4.5 м Ширина на вилушки 120 мм
Година 2003 Километража Сила
Обединето Кралство, Hampshire
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Претплати се