Филтри -

Виљушкари CAT

Резултати од пребарување: 24 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

24 огласа: Виљушкари CAT

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4.15 м Должина на вилушка 2.4 м
Година Километража 5747 м/ч Сила
Холандија, Bosschenhoofd
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.75 м Должина на вилушка 1.8 м
Година Километража 13980 м/ч Сила
Холандија, Bosschenhoofd
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Гориво дизел Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 7 м
Година Километража 96 м/ч Сила
Белгија, Beveren Melsele
Контактирајте го продавачот
21.900 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Висина на подигање 7.2 м
Година Километража 5404 м/ч Сила
Холандија, Roermond
дизел вилушкар CAT GP18K
1
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Дизел вилушкар
Година Километража Сила
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
6 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Дизел вилушкар
Година Километража 873 м/ч Сила
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
6 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
43.500 €
Телескопски натоварувач
Година 2016 Километража 4200 м/ч Сила
Германија, Liebenwalde
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Година 1998 Километража Сила
Холандија, Klundert
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Гориво дизел
Година Километража 3457 м/ч Сила
Холандија, Roosendaal
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Дизел вилушкар
Година Километража Сила
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
6 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Дизел вилушкар
Година Километража Сила
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
6 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
3.052 € SEK 35.000 SEK
Дизел вилушкар
Гориво дизел
Година Километража Сила
Шведска, Gothenburg
Контактирајте го продавачот
19.800 €
Телескопски натоварувач
Година Километража Сила
Чехија
Контактирајте го продавачот
8.450 € Без ДДВ
Вилушкар на гас
Носивост 1500 кг Гориво гас Тип на јарбол дуплекс Слободен од 1500 мм Должина на вилушка 1 м
Година 2012 Километража 7696 м/ч Сила
Холандија, Geleen
Контактирајте го продавачот
13.900 € Без ДДВ
Вилушкар на три тркала
Тип на јарбол стандард Висина на подигање 4 м Должина на вилушка 1.1 м
Година 2011 Километража 2269 м/ч Сила
Романија, Satu-Mare
MAG MACHINERY
4 години на Forkliftonline
аукција 4.000 €
Телескопски натоварувач
Година 2002 Километража Сила
Полска, Bytów
Troostwijk Auctions
6 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Дизел вилушкар
Година Километража Сила
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
6 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
13.558 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Носивост 2500 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.7 м Должина на вилушка 1.19888 м
Година 2016 Километража 11300 м/ч Сила
Полска, Białystok
Контактирајте го продавачот
69.900 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Висина на подигање 9.8 м
Година Километража 936 м/ч Сила
Германија, Eschweiler
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.55 м
Година Километража 10880 м/ч Сила
Холандија, Bosschenhoofd
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Телескопски натоварувач
Година 2007 Километража 6827 км Сила
Обединети Арапски Емирати, Dubai
Ritchie Bros Dubai
8 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Телескопски натоварувач
Година 2012 Километража Сила
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
6 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
32.388 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Носивост 5500 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.71 м Должина на вилушка 1.19888 м
Година 2017 Километража 7785 м/ч Сила
Полска, Białystok
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Година 1998 Километража 1969 м/ч Сила
Португалија, Alto do Vieiro
Партнерска програма на Forkliftonline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 24 огласа
Прикажи