Филтри -

Виљушкари Carer

Резултати од пребарување: 22 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

22 огласа: Виљушкари Carer

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен вилушкар
Должина на вилушка 1 м
Година Километража 13027 м/ч Сила
Холандија, Moerdijk
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен вилушкар
Должина на вилушка 1 м
Година Километража 15840 м/ч Сила
Холандија, Moerdijk
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен вилушкар
Година Километража 7389 м/ч Сила
Холандија, Moerdijk
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен вилушкар
Должина на вилушка 1 м
Година Километража 13372 м/ч Сила
Холандија, Moerdijk
Контактирајте го продавачот
29.000 € Без ДДВ
Електричен вилушкар
Носивост 6500 кг Тип на јарбол стандард Висина на подигање 4.1 м Должина на вилушка 1.6 м
Година 2007 Километража 2365 м/ч Сила
Италија, Beinette
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Носивост 6000 кг Тип на јарбол стандард Висина на подигање 4 м
Година 2013 Километража 8509 м/ч Сила
Холандија, Haaksbergen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Носивост 15000 кг Тип на јарбол стандард Висина на подигање 2.9 м Ширина на вилушки 200 мм
Година 2012 Километража 2010 м/ч Сила
Холандија, Haaksbergen
Контактирајте го продавачот
5.880 €
Електричен вилушкар
Носивост 1000 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.72 м
Година 2008 Километража 6310 м/ч Сила
Германија, Ludwigsfelde / Berlin
Контактирајте го продавачот
85.000 €
Електричен вилушкар
Носивост 10000 кг Висина на подигање 2.9 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2015 Километража Сила
Полска, Radom
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Тежок вилушкар
Носивост 16000 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 6.44 м
Година 2023 Километража 50 м/ч Сила
Германија, Crailsheim
Hanselmann GmbH
3 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен вилушкар
Носивост 4000 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс
Година 2003 Километража 2503 м/ч Сила
Холандија, Raamsdonksveer
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен вилушкар
Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.7 м
Година 2008 Километража 3339 м/ч Сила
Холандија, Klundert
електричен вилушкар Carer NK15
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен вилушкар
Носивост 1500 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.6 м Центар на оптеретување 500 мм Должина на вилушка 1 м
Година 2008 Километража Сила
Италија, Montebello Vicentino (VI)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен вилушкар
Година Километража 9215 м/ч Сила
Холандија, Moerdijk
електричен вилушкар Carer Z85/750
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен вилушкар
Носивост 8500 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 6 м
Година 2006 Километража Сила
Италија, Montebello Vicentino (VI)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен вилушкар
Носивост 8000 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Должина на вилушка 1.6 м
Година 2023 Километража Сила
Данска, Odder
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен вилушкар
Носивост 12000 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 6.4 м
Година 2023 Километража 50 м/ч Сила
Германија, Crailsheim
Hanselmann GmbH
3 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
29.000 € Без ДДВ
Електричен вилушкар
Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.5 м
Година 2007 Километража 7800 м/ч Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
69.000 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Година 2015 Километража 165 м/ч Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вилушкар на три тркала
Носивост 1600 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4300 м
Година Километража Сила
Италија, Zona Industriale scerne
електричен вилушкар Carer R 700 електричен вилушкар Carer R 700 електричен вилушкар Carer R 700
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен вилушкар
Носивост 7000 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 5000 м Ширина на вилушки 3500 мм
Година 1991 Километража Сила
Италија, Suzzara (MN)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен вилушкар
Носивост 16000 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Должина на вилушка 2.4 м
Година 2009 Километража 900 м/ч Сила
Данска, Odder
Партнерска програма на Forkliftonline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 22 огласа
Прикажи
Претплати се