Филтри -

Виљушкари Caterpillar

Резултати од пребарување: 474 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

474 огласа: Виљушкари Caterpillar

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
6.500 €
Електричен вилушкар
Носивост 2500 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.75 м
Година 2005 Километража 6241 м/ч Сила
Белгија, Waregem
Контактирајте го продавачот
19.200 €
Вилушкар на гас
Носивост 4500 кг Гориво гас Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4 м
Година 2010 Километража 3350 м/ч Сила
Белгија, AALST
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
10.000 €
Вилушкар на гас
Носивост 3000 кг Гориво гас Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.7 м
Година 2008 Километража 7445 м/ч Сила
Белгија, Waregem
Контактирајте го продавачот
12.900 €
Вилушкар на гас
Носивост 4000 кг Гориво гас Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.7 м
Година 2003 Километража 7074 м/ч Сила
Белгија, Waregem
Контактирајте го продавачот
40.000 € Со вклучен ДДВ
Телескопски натоварувач
Година 2009 Километража Сила
Украина, м.Рівне
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Носивост 3000 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.7 м
Година 2006 Километража Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач
Година 2014 Километража 1038 м/ч Сила
Австрија, Sankt Florian
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Гориво дизел Висина на подигање 3.5 м Должина на вилушка 2.5 м
Година 1999 Километража 4721 м/ч Сила
Холандија, Groot-Ammers
Контактирајте го продавачот
аукција 16.940 € CZK 419.000 CZK
Телескопски натоварувач
Гориво дизел
Година 01/2005 Километража 5510 м/ч Сила
Чехија, Kotlasy
Контактирајте го продавачот
5.350 € Без ДДВ
Електричен вилушкар
Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.5 м
Година 1998 Километража Сила
Холандија, Tubbergen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач
Гориво дизел Висина на подигање 12.5 м
Година 1995 Километража 8466 м/ч Сила
Холандија, Krimpen aan de Lek
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Регален вилушкар
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Слободен од 1540 мм Висина на подигање 5.7 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2013 Километража 6295 м/ч Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
25.000 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Година 1998 Километража Сила
Полска, Lubartów
Контактирајте го продавачот
25.000 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Година 2005 Километража Сила
Полска, Lubartów
Контактирајте го продавачот
аукција 1.750 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4.4 м
Година Километража 15964 м/ч Сила
Белгија, Antwerpen
Контактирајте го продавачот
9.800 € Без ДДВ
Вилушкар на гас
Носивост 1800 кг Гориво гас Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4.09 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2010 Километража 9694 м/ч Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
47.000 €
Телескопски натоварувач
Носивост 4000 кг
Година 2010 Километража 5005 м/ч Сила
Латвија, Riga
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Количка за комисионирање
Носивост 1000 кг Висина на подигање 4.2 м Должина на вилушка 1.15 м
Година Километража 1368 м/ч Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
42.200 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Носивост 3700 кг Гориво дизел Висина на подигање 4 м
Година 2016 Километража 2914 м/ч Сила
Франција, ILLKIRCH
регален вилушкар Caterpillar NR20N2H
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Регален вилушкар
Носивост 2000 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс
Година 2016 Километража 5031 м/ч Сила
Германија, Stuhr
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Регален вилушкар
Носивост 2000 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс
Година 2016 Километража 4878 м/ч Сила
Германија, Stuhr
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Регален вилушкар
Носивост 2000 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс
Година 2016 Километража 4728 м/ч Сила
Германија, Stuhr
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Регален вилушкар
Носивост 2000 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс
Година 2016 Километража 4642 м/ч Сила
Германија, Stuhr
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Регален вилушкар
Носивост 2000 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс
Година 2016 Километража 4083 м/ч Сила
Германија, Stuhr
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Регален вилушкар
Носивост 2000 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс
Година 2016 Километража 4483 м/ч Сила
Германија, Stuhr
Партнерска програма на Forkliftonline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 474 огласа
Прикажи