Филтри -

Виљушкари Caterpillar од Австрија

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

5 огласа: Виљушкари Caterpillar од Австрија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
58.000 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Носивост 3500 кг Висина на подигање 7 м
Година 2018 Километража 3615 м/ч Сила
Австрија, Wolfsbach
Контактирајте го продавачот
54.500 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Носивост 3300 кг Висина на подигање 6.2 м
Година 2014 Километража 3200 м/ч Сила
Австрија, Wolfsbach
Контактирајте го продавачот
44.500 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Носивост 3700 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 13.7 м Должина на вилушка 1.2 м Брзина 30 км/ч
Година 2013 Километража 4050 м/ч Сила
Австрија, Wolfsbach
Контактирајте го продавачот
68.500 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Носивост 4000 кг Висина на подигање 7.6 м
Година 2018 Километража 4750 м/ч Сила
Австрија, Wolfsbach
Контактирајте го продавачот
52.500 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Година 2018 Километража 4570 м/ч Сила
Австрија, Hinzenbach
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се