Филтри -

Виљушкари Caterpillar - Босна и Херцеговина

Резултати од пребарување: 30 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

30 огласа: Виљушкари Caterpillar - Босна и Херцеговина

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Тежок вилушкар
Носивост 13500 кг Висина на подигање 4 м Должина на вилушка 2.75 м
Година 2003 Километража 5010 м/ч Сила
Босна и Херцеговина, Posušje
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Носивост 2000 кг Висина на подигање 3.3 м
Година 2017 Километража 4154 м/ч Сила
Босна и Херцеговина, Posušje
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Носивост 5000 кг
Година 2003 Километража 5760 м/ч Сила
Босна и Херцеговина, Posušje
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вилушкар на гас
Носивост 2000 кг
Година 1998 Километража 3050 м/ч Сила
Босна и Херцеговина, Posušje
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вилушкар на гас
Носивост 4000 кг Висина на подигање 5 м
Година 2012 Километража 5337 м/ч Сила
Босна и Херцеговина, Posušje
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Бензински виљушкар
Носивост 2500 кг
Година 1998 Километража 4128 м/ч Сила
Босна и Херцеговина, Posušje
дизел вилушкар Caterpillar DP18
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Носивост 1800 кг
Година Километража Сила
Босна и Херцеговина, Posušje
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Теренски вилушкар
Носивост 2000 кг
Година Километража 4774 м/ч Сила
Босна и Херцеговина, Posušje
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вилушкар на гас
Носивост 2000 кг
Година Километража Сила
Босна и Херцеговина, Posušje
теренски вилушкар Caterpillar GP20
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Теренски вилушкар
Носивост 2000 кг
Година Километража Сила
Босна и Херцеговина, Posušje
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Теренски вилушкар
Носивост 2000 кг
Година 1996 Километража 4525 м/ч Сила
Босна и Херцеговина, Posušje
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вилушкар на гас
Носивост 2000 кг
Година Километража 4461 м/ч Сила
Босна и Херцеговина, Posušje
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Носивост 15000 кг
Година 1998 Километража 6940 м/ч Сила
Босна и Херцеговина, Posušje
дизел вилушкар Caterpillar GP20
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Носивост 2000 кг
Година Километража 3105 м/ч Сила
Босна и Херцеговина, Posušje
товарач на контејнери Caterpillar G30S-2
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Товарач на контејнери
Носивост 3000 кг
Година Километража Сила
Босна и Херцеговина, Posušje
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вилушкар на гас
Носивост 2000 кг
Година Километража 3075 м/ч Сила
Босна и Херцеговина, Posušje
дизел вилушкар Caterpillar GP10
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Носивост 1000 кг
Година Километража 4650 м/ч Сила
Босна и Херцеговина, Posušje
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вилушкар на гас
Носивост 2500 кг
Година 1994 Километража Сила
Босна и Херцеговина, Posušje
теренски вилушкар Caterpillar GP20
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Теренски вилушкар
Носивост 2000 кг
Година Километража Сила
Босна и Херцеговина, Posušje
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вилушкар на гас
Носивост 2000 кг
Година Километража 3238 м/ч Сила
Босна и Херцеговина, Posušje
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Регален вилушкар
Носивост 2000 кг
Година 2004 Километража 3984 м/ч Сила
Босна и Херцеговина, Posušje
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Количка за комисионирање
Носивост 2000 кг
Година 2006 Километража 1854 м/ч Сила
Босна и Херцеговина, Posušje
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вилушкар на гас
Носивост 2500 кг
Година Километража Сила
Босна и Херцеговина, Posušje
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Носивост 2000 кг
Година 1999 Километража 4952 м/ч Сила
Босна и Херцеговина, Posušje
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вилушкар на гас
Носивост 2000 кг
Година Километража 3007 м/ч Сила
Босна и Херцеговина, Posušje
Партнерска програма на Forkliftonline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 30 огласа
Прикажи
Претплати се