Филтри -

Виљушкари Caterpillar од Данска

Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

4 огласа: Виљушкари Caterpillar од Данска

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
аукција 2.314 € DKK 17.250 DKK
Дизел вилушкар
Година 1991 Километража Сила
Данска, Fyn
Контактирајте го продавачот
аукција 5.533 € DKK 41.250 DKK
Дизел вилушкар
Година 2000 Километража Сила
Данска, Midtjylland
Контактирајте го продавачот
аукција 1.878 € DKK 14.000 DKK
Вилушкар на гас
Носивост 1600 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.3 м Должина на вилушка 1.2 м
Година Километража 3040 м/ч Сила
Данска, Fyn
Контактирајте го продавачот
аукција 3.118 € DKK 23.250 DKK
Дизел вилушкар
Година 1989 Километража Сила
Данска, Sjælland
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се