Филтри -

Виљушкари Caterpillar од Франција

Резултати од пребарување: 133 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

133 огласа: Виљушкари Caterpillar од Франција

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен вилушкар
Носивост 3000 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.45 м Должина на вилушка 1.8 м
Година 2006 Километража 6275 м/ч Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Носивост 2500 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.75 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2009 Километража Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен вилушкар
Носивост 2500 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.75 м Должина на вилушка 1.6 м
Година 2009 Километража Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
17.500 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Висина на подигање 7 м
Година 2020 Километража 4920 м/ч Сила
Франција, ILLKIRCH
Контактирајте го продавачот
55.000 €
Телескопски натоварувач
Година 2019 Километража 3195 м/ч Сила
Франција, Châteauroux
Контактирајте го продавачот
16.900 € Без ДДВ
Вилушкар на гас
Носивост 2500 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.7 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2017 Километража 4719 м/ч Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
48.000 €
Телескопски натоварувач
Година 2019 Километража 2361 м/ч Сила
Франција, Angers
Контактирајте го продавачот
4.000 € Без ДДВ
Вилушкар на три тркала
Носивост 1200 кг Висина на подигање 4.3 м
Година 1990 Километража 10568 м/ч Сила
Франција, Serrières en Chautagne
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Количка за комисионирање
Носивост 1000 кг Висина на подигање 4.2 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2013 Километража 263 м/ч Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
11.800 € Без ДДВ
Регален вилушкар
Носивост 1600 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.4 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2017 Километража 3888 м/ч Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Количка за комисионирање
Носивост 2000 кг Должина на вилушка 1.2 м
Година 2017 Километража 3603 м/ч Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
3.800 € Без ДДВ
Регален вилушкар
Носивост 1600 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.4 м
Година 2010 Километража 2217 м/ч Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вилушкар на три тркала
Носивост 2000 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.72 м Должина на вилушка 1.1 м
Година 2011 Километража 5867 м/ч Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вилушкар на три тркала
Носивост 1600 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.72 м Должина на вилушка 0.8 м
Година 2010 Километража Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Носивост 4500 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.01 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2008 Километража 3654 м/ч Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Носивост 1800 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.7 м
Година 2016 Километража Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
5.800 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Носивост 4000 кг
Година 1996 Километража 11094 м/ч Сила
Франција, Marmande
Контактирајте го продавачот
9.900 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Носивост 1750 кг Висина на подигање 4.78 м
Година 2000 Километража 5179 м/ч Сила
Франција, Serrières en Chautagne
Контактирајте го продавачот
9.800 € Без ДДВ
Количка за комисионирање
Носивост 1000 кг Висина на подигање 4.2 м
Година 2017 Километража 1073 м/ч Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
5.800 € Без ДДВ
Регален вилушкар
Носивост 1600 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.4 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2017 Километража 2696 м/ч Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
8.800 € Без ДДВ
Вилушкар на гас
Носивост 2500 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 6 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2016 Километража Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
9.800 € Без ДДВ
Вилушкар на гас
Носивост 3500 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.72 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2011 Километража 6006 м/ч Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
8.800 € Без ДДВ
Вилушкар на гас
Носивост 2500 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.99 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2011 Километража Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Количка за комисионирање
Носивост 1000 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 6.1 м Должина на вилушка 1.1 м
Година 2012 Километража 578 м/ч Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
8.800 € Без ДДВ
Вилушкар на гас
Носивост 2500 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 6 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2016 Километража Сила
Франција, Senlis
Партнерска програма на Forkliftonline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 133 огласа
Прикажи
Претплати се