Филтри -

Виљушкари Caterpillar од Германија

Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

12 огласа: Виљушкари Caterpillar од Германија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
6.000 €
Електричен вилушкар
Година 2003 Километража Сила
Германија, Wörth am Rhein
Контактирајте го продавачот
5.900 €
Дизел вилушкар
Носивост 4000 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.48 м
Година 1998 Километража 3162 м/ч Сила
Германија, Dusseldorf
Контактирајте го продавачот
84.000 €
Телескопски натоварувач
Година 2019 Километража 1881 м/ч Сила
Германија, Ilmenau
Контактирајте го продавачот
13.900 €
Вилушкар на три тркала
Носивост 1750 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.78 м Должина на вилушка 1.1 м
Година 2013 Километража Сила
Германија, Groß Schwülper
Контактирајте го продавачот
6.900 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Носивост 4000 кг Висина на подигање 3.4 м
Година 1989 Километража 8300 м/ч Сила
Германија, Saarlouis
Контактирајте го продавачот
аукција 3.150 €
Вилушкар на три тркала
Носивост 1800 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.3 м Должина на вилушка 1.1 м
Година 2000 Километража Сила
Германија, Stuhr
дизел вилушкар Caterpillar CAT V80F дизел вилушкар Caterpillar CAT V80F
2
Контактирајте го продавачот
6.800 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Година 08/1993 Километража Сила
Германија, Oyten
Контактирајте го продавачот
3.900 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Носивост 3000 кг
Година Километража Сила
Германија, Munich
Контактирајте го продавачот
6.900 € Без ДДВ
Теренски вилушкар
Носивост 8000 кг
Година 1988 Километража 9732 м/ч Сила
Германија, Munich
вилушкар на гас Caterpillar T90D вилушкар на гас Caterpillar T90D вилушкар на гас Caterpillar T90D
3
Контактирајте го продавачот
аукција 1.950 €
Вилушкар на гас
Носивост 4250 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.75 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2012 Километража 9488 м/ч Сила
Германија, Stuhr
Контактирајте го продавачот
36.800 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Носивост 3200 кг Висина на подигање 7.2 м
Година 2005 Километража 2678 м/ч Сила
Германија, Fürth ( Hessen )
Партнерска програма на Forkliftonline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Претплати се