Филтри -

Виљушкари Caterpillar од Холандија

Резултати од пребарување: 62 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

62 огласа: Виљушкари Caterpillar од Холандија

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вилушкар на гас
Носивост 4500 кг Гориво гас Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.33 м
Година 1900 Километража 2878 м/ч Сила
Холандија, Raamsdonksveer
Контактирајте го продавачот
5.350 € Без ДДВ
Електричен вилушкар
Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.5 м
Година 1998 Километража Сила
Холандија, Tubbergen
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач
Гориво дизел Висина на подигање 12.5 м
Година 1995 Километража 8466 м/ч Сила
Холандија, Krimpen aan de Lek
Контактирајте го продавачот
4.500 € Без ДДВ
Вилушкар на гас
Носивост 3000 кг Гориво гас Брзина 20 км/ч Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.2 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 1989 Километража 11323 м/ч Сила
Холандија, Borssele
LendaTrade
11 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Гориво дизел Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.8 м
Година Километража Сила
Холандија, Krimpen aan de Lek
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен вилушкар
Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.7 м
Година 2011 Километража Сила
Холандија, Klundert
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4.5 м
Година 2007 Километража 15660 м/ч Сила
Холандија, Klundert
Контактирајте го продавачот
24.950 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Носивост 3000 кг Гориво дизел
Година 06/2005 Километража 9000 м/ч Сила
Холандија, Harskamp
Контактирајте го продавачот
8.950 € Без ДДВ
Вилушкар на гас
Носивост 5000 кг Гориво гас Тип на јарбол триплекс Слободен од 2300 мм Висина на подигање 6.5 м
Година 2003 Километража 6999 м/ч Сила
Холандија, IJsselmuiden
Контактирајте го продавачот
23.900 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Носивост 3500 кг Гориво дизел Тип на јарбол стандард Висина на подигање 7.2 м
Година 2007 Километража 7939 м/ч Сила
Холандија, Middelbeers
аукција 2.500 €
Дизел вилушкар
Гориво гас Тип на јарбол триплекс
Година 2012 Километража 7933 м/ч Сила
Холандија, Haastrecht
Troostwijk Veilingen B.V.
6 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач
Година 2015 Километража 4800 м/ч Сила
Холандија, Wijchen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Регален вилушкар
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 9.5 м
Година 2016 Километража 4947 м/ч Сила
Холандија, Haaksbergen
аукција 500 €
Дизел вилушкар
Гориво електро Тип на јарбол триплекс
Година Километража Сила
Холандија, Fijnaart
Troostwijk Veilingen B.V.
6 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вилушкар на гас
Носивост 2500 кг Гориво гас Тип на јарбол стандард Висина на подигање 3.3 м
Година 2014 Километража 6798 м/ч Сила
Холандија, Haaksbergen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Носивост 2500 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.55 м
Година 2016 Километража 2171 м/ч Сила
Холандија, Haaksbergen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен вилушкар
Носивост 2500 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.75 м
Година 2014 Километража 5500 м/ч Сила
Холандија, Haaksbergen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Носивост 3000 кг Тип на јарбол стандард Висина на подигање 4 м
Година 2017 Километража 6700 м/ч Сила
Холандија, Haaksbergen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Носивост 2500 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.7 м
Година 2010 Километража 9080 м/ч Сила
Холандија, Haaksbergen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Носивост 5000 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.4 м
Година 2006 Километража 13000 м/ч Сила
Холандија, Haaksbergen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Носивост 2500 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.75 м
Година 2014 Километража 8000 м/ч Сила
Холандија, Haaksbergen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Носивост 5000 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.92 м
Година 2007 Километража 18500 м/ч Сила
Холандија, Haaksbergen
аукција 500 €
Дизел вилушкар
Гориво гас Тип на јарбол триплекс
Година 2010 Километража 6315 м/ч Сила
Холандија, Kerkrade
Troostwijk Veilingen B.V.
6 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен вилушкар
Должина на вилушка 1.1 м
Година Километража 5391 м/ч Сила
Холандија, Moerdijk
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен вилушкар
Должина на вилушка 1.1 м
Година Километража Сила
Холандија, Moerdijk
Партнерска програма на Forkliftonline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 62 огласа
Прикажи