Филтри -

Виљушкари Caterpillar од Хрватска

Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

8 огласа: Виљушкари Caterpillar од Хрватска

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вилушкар на гас
Носивост 2500 кг Гориво гас
Година 2012 Километража 5409 м/ч Сила
Хрватска, Karlovac
Контактирајте го продавачот
9.500 € Без ДДВ
Вилушкар на гас
Носивост 3500 кг Гориво гас Висина на подигање 4 м
Година 2008 Километража 12730 м/ч Сила
Хрватска, Strmec
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
9.500 € Без ДДВ
Вилушкар на гас
Носивост 2000 кг Гориво гас
Година 2016 Километража 11900 м/ч Сила
Хрватска, Strmec
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вилушкар на гас
Носивост 1500 кг Гориво гас
Година 2005 Километража Сила
Хрватска, Karlovac
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Носивост 5000 кг Гориво дизел Висина на подигање 5 м
Година 2010 Километража 7965 м/ч Сила
Хрватска, Karlovac
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вилушкар на гас
Гориво гас
Година 1997 Километража 3339 м/ч Сила
Хрватска, Zagreb
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вилушкар на гас
Носивост 3000 кг Гориво гас Тип на јарбол триплекс
Година 2008 Километража 1400 м/ч Сила
Хрватска, Karlovac
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вилушкар на гас
Носивост 1800 кг
Година 1997 Километража 3340 м/ч Сила
Хрватска, Karlovac
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи