Филтри -

Виљушкари Caterpillar од Италија

Резултати од пребарување: 20 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

20 огласа: Виљушкари Caterpillar од Италија

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен вилушкар
Носивост 5000 кг Висина на подигање 7.5 м Должина на вилушка 2 м
Година 1999 Километража Сила
Италија, CAMPOGALLIANO MO
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Страничен вилушкар
Висина на подигање 2.5 м
Година 2019 Километража Сила
Италија, Rho (MI)
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Страничен вилушкар
Година 2019 Километража 1448 м/ч Сила
Италија, Rho (MI)
Контактирајте го продавачот
33.000 €
Телескопски натоварувач
Година 2017 Километража 7952 м/ч Сила
Италија, Rome
Контактирајте го продавачот
15.000 €
Дизел вилушкар
Носивост 6000 кг Гориво дизел
Година 1990 Километража Сила
Италија, Rome
Контактирајте го продавачот
5.500 €
Дизел вилушкар
Носивост 4000 кг Гориво дизел
Година 1989 Километража Сила
Италија, Rome
Контактирајте го продавачот
8.000 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Носивост 5000 кг Гориво дизел Тип на јарбол стандард Висина на подигање 4 м Центар на оптеретување 600 мм Должина на вилушка 1.8 м Ширина на вилушки 170 мм
Година Километража 2745 м/ч Сила
Италија, Gorizia
дизел вилушкар Caterpillar V160B
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Носивост 7000 кг Гориво дизел Тип на јарбол стандард Висина на подигање 5.54 м
Година 1990 Километража Сила
Италија, Montebello Vicentino (VI)
дизел вилушкар Caterpillar V160B
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Носивост 7000 кг Гориво дизел Тип на јарбол стандард Висина на подигање 5.54 м
Година Километража Сила
Италија, Montebello Vicentino (VI)
дизел вилушкар Caterpillar V150
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Носивост 6800 кг Гориво дизел Тип на јарбол стандард Висина на подигање 5.54 м
Година Километража Сила
Италија, Montebello Vicentino (VI)
Контактирајте го продавачот
35.000 € Без ДДВ
Тежок вилушкар
Носивост 11000 кг Гориво дизел Висина на подигање 5 м
Година 1992 Километража 6500 м/ч Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
9.500 € Без ДДВ
Електричен вилушкар
Носивост 2500 кг Гориво електро Тип на јарбол стандард Должина на вилушка 1200 м
Година 2007 Километража 1800 м/ч Сила
Италија, Lonato del Garda (BS)
Контактирајте го продавачот
3.500 €
Дизел вилушкар
Година 2024 Километража Сила
Италија, Rome
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Носивост 4000 кг Гориво дизел Висина на подигање 3700 м
Година 1986 Километража 2500 м/ч Сила
Италија, Rome
Контактирајте го продавачот
6.500 € Без ДДВ
Вилушкар на три тркала
Година 1996 Километража 5837 м/ч Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Година 2004 Километража 5559 м/ч Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
16.000 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Година 1995 Километража 4800 м/ч Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
5.000 € Без ДДВ
Вилушкар на три тркала
Година 1996 Километража 1800 м/ч Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
13.000 € Без ДДВ
Електричен вилушкар
Година 1995 Километража 2700 м/ч Сила
Италија, Cuneo
теренски вилушкар Caterpillar V 150
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Теренски вилушкар
Носивост 7500 кг Гориво дизел Тип на јарбол стандард
Година 1990 Километража Сила
Италија, Montebello Vicentino (VI)
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 20 огласа
Прикажи