Филтри -

Виљушкари Caterpillar од Обединетото Кралство

Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

10 огласа: Виљушкари Caterpillar од Обединетото Кралство

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
дизел вилушкар Caterpillar 6P25N
1
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Дизел вилушкар
Година Километража Сила
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
6 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
7.656 € GBP 6.470 GBP
Вилушкар на гас
Носивост 2500 кг Висина на подигање 4.78 м Ширина на вилушки 100 мм
Година 2004 Километража 3789 м/ч Сила
Обединето Кралство, Hampshire
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
14.320 € GBP 12.100 GBP
Дизел вилушкар
Носивост 2500 кг Висина на подигање 4.7 м Ширина на вилушки 100 мм
Година 2016 Километража 6891 м/ч Сила
Обединето Кралство, Hampshire
Контактирајте го продавачот
9.655 € GBP 8.160 GBP
Вилушкар на гас
Носивост 2500 кг Висина на подигање 4.78 м Ширина на вилушки 100 мм
Година 2005 Километража 11323 м/ч Сила
Обединето Кралство, Hampshire
Контактирајте го продавачот
4.993 € GBP 4.220 GBP
Вилушкар на гас
Носивост 3000 кг Висина на подигање 5.3 м
Година Километража Сила
Обединето Кралство, Hampshire
Контактирајте го продавачот
4.993 € GBP 4.220 GBP
Регален вилушкар
Носивост 1400 кг Висина на подигање 4.8 м Ширина на вилушки 100 мм
Година 2015 Километража 7079 м/ч Сила
Обединето Кралство, Hampshire
Контактирајте го продавачот
4.993 € GBP 4.220 GBP
Регален вилушкар
Носивост 1400 кг Висина на подигање 5.7 м Ширина на вилушки 100 мм
Година 2015 Километража 3367 м/ч Сила
Обединето Кралство, Hampshire
Контактирајте го продавачот
6.330 € GBP 5.350 GBP
Регален вилушкар
Носивост 1400 кг Висина на подигање 4.8 м Ширина на вилушки 100 мм
Година 2015 Километража 5623 м/ч Сила
Обединето Кралство, Hampshire
Контактирајте го продавачот
5.668 € GBP 4.790 GBP
Вилушкар на гас
Носивост 2500 кг Висина на подигање 4.3 м Должина на вилушка 1 м Ширина на вилушки 100 мм
Година 2003 Километража 6812 м/ч Сила
Обединето Кралство, Hampshire
Контактирајте го продавачот
11.660 € GBP 9.850 GBP
Електричен вилушкар
Носивост 2500 кг Висина на подигање 4.5 м Ширина на вилушки 100 мм
Година 2015 Километража 4340 м/ч Сила
Обединето Кралство, Hampshire
Партнерска програма на Forkliftonline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи