Филтри -

Виљушкари Caterpillar од Полска

Резултати од пребарување: 26 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

26 огласа: Виљушкари Caterpillar од Полска

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
25.000 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Година 1998 Километража Сила
Полска, Lubartów
Контактирајте го продавачот
37.740 € PLN 163.500 PLN
Телескопски натоварувач
Носивост 3300 кг
Година 2015 Километража Сила
Полска, Cekcyn
Контактирајте го продавачот
38.550 € PLN 167.000 PLN
Телескопски натоварувач
Висина на подигање 7.3 м Брзина 40 км/ч
Година 2014 Километража 7800 м/ч Сила
Полска, Nowa Huta
Контактирајте го продавачот
16.511 € Без ДДВ
Вилушкар на гас
Носивост 2500 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.29 м
Година 2017 Километража 5865 м/ч Сила
Полска, Białystok
Контактирајте го продавачот
68.560 € PLN 297.000 PLN
Телескопски натоварувач
Година 2019 Километража 1890 м/ч Сила
Полска, Łomianki
Контактирајте го продавачот
8.200 € Без ДДВ
Вилушкар на гас
Носивост 2500 кг Тип на јарбол стандард Висина на подигање 4 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2005 Километража 16915 м/ч Сила
Полска, ŁAZISKA GÓRNE
Контактирајте го продавачот
15.470 € PLN 67.000 PLN
Вилушкар на гас
Носивост 4000 кг
Година 2012 Километража 111 м/ч Сила
Полска, Nowa Huta
Контактирајте го продавачот
20.080 € PLN 87.000 PLN
Телескопски натоварувач
Носивост 3500 кг Висина на подигање 13.5 м
Година 2007 Километража Сила
Полска, Ostrowiec Świętokrzyski
Контактирајте го продавачот
15.841 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Носивост 3500 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 6.5 м
Година 2009 Километража Сила
Полска, Białystok
Контактирајте го продавачот
7.851 € Без ДДВ
Регален вилушкар
Носивост 1600 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.41 м Должина на вилушка 1.151 м
Година 2017 Километража 966 м/ч Сила
Полска, Białystok
Контактирајте го продавачот
25.864 € Без ДДВ
Електричен вилушкар
Носивост 3000 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.46 м
Година 2016 Километража 1740 м/ч Сила
Полска, Bialystok
Контактирајте го продавачот
30.690 € PLN 133.000 PLN
Вилушкар на три тркала
Носивост 1800 кг Висина на подигање 4.75 м Брзина 16 км/ч
Година 2023 Километража Сила
Полска, Zabrze
Контактирајте го продавачот
26.240 € PLN 113.700 PLN
Вилушкар на гас
Носивост 2500 кг Висина на подигање 3.3 м
Година 2022 Километража Сила
Полска, Zabrze
Контактирајте го продавачот
16.162 € Без ДДВ
Вилушкар на гас
Носивост 2500 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.7 м
Година 2016 Километража 8650 м/ч Сила
Полска, Białystok
Контактирајте го продавачот
13.832 € Без ДДВ
Електричен вилушкар
Носивост 3000 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.7 м
Година 2005 Километража Сила
Полска, Białystok
Контактирајте го продавачот
29.900 € Без ДДВ
Електричен вилушкар
Носивост 3500 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.7 м
Година 2020 Километража 2500 м/ч Сила
Полска, Białystok
Контактирајте го продавачот
18.000 €
Електричен вилушкар
Носивост 3000 кг Висина на подигање 3 м Слободен од 400 мм
Година 2023 Километража Сила
Полска, Koszalin
Контактирајте го продавачот
8.200 € Без ДДВ
Тежок вилушкар
Носивост 7000 кг Висина на подигање 3500 м
Година 2004 Километража 10960 м/ч Сила
Полска, Jamnica
Контактирајте го продавачот
14.500 €
Електричен вилушкар
Носивост 2500 кг Висина на подигање 3.3 м
Година 2023 Километража Сила
Полска, Koszalin
Контактирајте го продавачот
11.000 €
Електричен вилушкар
Носивост 2000 кг Тип на јарбол стандард Висина на подигање 3 м
Година 2023 Километража Сила
Полска, Koszalin
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач
Носивост 3500 кг Висина на подигање 7 м
Година 2017 Километража 4505 м/ч Сила
Полска, Krzyżanów
Контактирајте го продавачот
84.030 € PLN 364.000 PLN
Телескопски натоварувач
Година 2018 Километража 3010 м/ч Сила
Полска, Łomianki
Контактирајте го продавачот
18.000 €
Дизел вилушкар
Носивост 4500 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.37 м
Година 2008 Километража 7376 м/ч Сила
Полска, Kęty
Контактирајте го продавачот
7.503 € PLN 32.500 PLN
Дизел вилушкар
Носивост 2500 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 5 м
Година 2002 Километража Сила
Полска, Bolechowice
телескопски натоварувач Caterpillar TH62 - [CZĘŚCI] за делови телескопски натоварувач Caterpillar TH62 - [CZĘŚCI] за делови
2
Контактирајте го продавачот
8,08 € PLN 35 PLN
Телескопски натоварувач
Година Километража Сила
Полска, Opalenica
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 26 огласа
Прикажи
Претплати се