Филтри -

Виљушкари Caterpillar од Романија

Резултати од пребарување: 25 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

25 огласа: Виљушкари Caterpillar од Романија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
дизел вилушкар Caterpillar DP15 дизел вилушкар Caterpillar DP15
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Година 1996 Километража Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
14.900 € Без ДДВ
Електричен вилушкар
Носивост 2500 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4 м Должина на вилушка 1 м
Година 2010 Километража 4753 м/ч Сила
Романија, Satu-Mare
MAG MACHINERY
4 години на Forkliftonline
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
13.900 € Без ДДВ
Вилушкар на три тркала
Носивост 1500 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4 м Должина на вилушка 1 м
Година 2011 Километража 2269 м/ч Сила
Романија, Satu-Mare
MAG MACHINERY
4 години на Forkliftonline
дизел вилушкар Caterpillar DP15 1996 > 1999 2.5 D Motorina дизел вилушкар Caterpillar DP15 1996 > 1999 2.5 D Motorina
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Година Километража Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Регален вилушкар
Година 2010 Километража Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
12.000 €
Дизел вилушкар
Носивост 2500 кг Висина на подигање 4.75 м
Година 2004 Километража 4905 м/ч Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
29.000 €
Товарач на контејнери
Носивост 15000 кг Висина на подигање 5.6 м
Година Километража Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
9.000 € Без ДДВ
Електричен вилушкар
Носивост 3000 кг
Година 2006 Километража Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
24.900 €
Телескопски натоварувач
Носивост 3500 кг
Година 2010 Километража 6900 м/ч Сила
Романија, Negresti Oas
Контактирајте го продавачот
9.700 €
Вилушкар на гас
Носивост 1800 кг Висина на подигање 4.3 м
Година 2014 Километража Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
30.000 €
Телескопски натоварувач
Носивост 3800 кг Висина на подигање 7.3 м
Година 2009 Километража Сила
Романија, Borș
Контактирајте го продавачот
13.500 €
Дизел вилушкар
Година 1992 Километража Сила
Романија, Borș
Контактирајте го продавачот
42.500 €
Телескопски натоварувач
Година 2013 Километража Сила
Романија, Borș
дизел вилушкар Caterpillar GP18NT GPL
1
Контактирајте го продавачот
12.500 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Носивост 1800 кг Тип на јарбол дуплекс
Година 2012 Километража 15660 м/ч Сила
Романија, Arges
вилушкар на три тркала Caterpillar  1.8 tone
1
Контактирајте го продавачот
6.500 € Без ДДВ
Вилушкар на три тркала
Година Километража Сила
Романија, Arges
дизел вилушкар Caterpillar 3.5
1
Контактирајте го продавачот
15.700 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Носивост 3500 кг
Година Километража Сила
Романија, Arges
Контактирајте го продавачот
11.500 € Без ДДВ
Вилушкар на гас
Година 2009 Километража Сила
Романија, Bihor
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач
Година Километража Сила
Романија, Borș
Контактирајте го продавачот
22.500 €
Телескопски натоварувач
Година 2001 Километража 8500 м/ч Сила
Романија, Borș
Контактирајте го продавачот
19.500 €
Телескопски натоварувач
Носивост 3500 кг
Година 2006 Километража Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
100 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Година 2004 Километража Сила
Романија, Bihor
Контактирајте го продавачот
550 € Со вклучен ДДВ
Телескопски натоварувач
Година Километража Сила
Романија, Seini
Контактирајте го продавачот
550 € Со вклучен ДДВ
Телескопски натоварувач
Година Километража Сила
Романија, Seini
Партнерска програма на Forkliftonline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 25 огласа
Прикажи
Претплати се