Филтри -

Виљушкари Caterpillar од Шпанија

Резултати од пребарување: 42 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

42 огласа: Виљушкари Caterpillar од Шпанија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Дизел вилушкар
Година Километража Сила
Шпанија, Zaragoza
Euro Auctions ES
5 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
16.500 €
Дизел вилушкар
Носивост 1800 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.75 м
Година 2016 Километража 8455 м/ч Сила
Шпанија, Beniparrell
Контактирајте го продавачот
18.500 €
Дизел вилушкар
Носивост 2500 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.8 м
Година 2014 Километража 10792 м/ч Сила
Шпанија, Beniparrell
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Носивост 3500 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.75 м
Година 2015 Километража 4865 м/ч Сила
Шпанија, Beniparrell
Контактирајте го продавачот
13.950 €
Дизел вилушкар
Носивост 1800 кг Тип на јарбол триплекс
Година 2016 Километража 5279 м/ч Сила
Шпанија, Amposta (Tarragona)
Контактирајте го продавачот
15.500 €
Дизел вилушкар
Носивост 1800 кг Тип на јарбол триплекс
Година 2017 Километража 8063 м/ч Сила
Шпанија, Amposta (Tarragona)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен вилушкар
Носивост 1800 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.75 м
Година 2006 Километража 9903 м/ч Сила
Шпанија, Beniparrell
дизел вилушкар Caterpillar EP16N
1
Контактирајте го продавачот
13.500 €
Дизел вилушкар
Носивост 1600 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 6 м
Година 2010 Километража 5888 м/ч Сила
Шпанија, Beniparrell
Контактирајте го продавачот
16.900 €
Дизел вилушкар
Носивост 3000 кг Висина на подигање 4 м
Година 2012 Километража 8043 м/ч Сила
Шпанија, Beniparrell
Контактирајте го продавачот
8.400 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Носивост 3000 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 3.3 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2005 Километража Сила
Шпанија, Molina de Segura (Murcia)
Контактирајте го продавачот
12.500 €
Дизел вилушкар
Носивост 1600 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.75 м
Година 2010 Километража 1364 м/ч Сила
Шпанија, Beniparrell
Контактирајте го продавачот
17.900 €
Вилушкар на три тркала
Носивост 2000 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.75 м
Година 2017 Километража 13208 м/ч Сила
Шпанија, Beniparrell
Контактирајте го продавачот
12.950 €
Дизел вилушкар
Носивост 2500 кг Тип на јарбол триплекс
Година 2011 Километража 14311 м/ч Сила
Шпанија, Amposta (Tarragona)
Контактирајте го продавачот
15.500 €
Дизел вилушкар
Носивост 1800 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.75 м
Година 2017 Километража 10078 м/ч Сила
Шпанија, Amposta (Tarragona)
Контактирајте го продавачот
19.950 €
Дизел вилушкар
Носивост 4000 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.35 м
Година 2012 Километража 9105 м/ч Сила
Шпанија, Amposta (Tarragona)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вилушкар на три тркала
Носивост 1600 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.8 м
Година 2020 Километража 2912 м/ч Сила
Шпанија, Beniparrell
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вилушкар на три тркала
Носивост 1800 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.75 м
Година 2015 Километража 8018 м/ч Сила
Шпанија, Beniparrell
дизел вилушкар Caterpillar DP45K дизел вилушкар Caterpillar DP45K
2
Контактирајте го продавачот
21.900 €
Дизел вилушкар
Носивост 4500 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.15 м
Година 2002 Километража 55461 м/ч Сила
Шпанија, Beniparrell
Контактирајте го продавачот
14.500 €
Дизел вилушкар
Носивост 1800 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.01 м
Година 2011 Километража Сила
Шпанија, Beniparrell
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вилушкар на три тркала
Носивост 1800 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.1 м
Година 2020 Километража 832 м/ч Сила
Шпанија, Beniparrell
Контактирајте го продавачот
6.000 €
Дизел вилушкар
Носивост 3000 кг Тип на јарбол дуплекс
Година 2010 Километража 9737 м/ч Сила
Шпанија, Amposta (Tarragona)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вилушкар на три тркала
Носивост 1800 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.1 м
Година 2020 Километража 795 м/ч Сила
Шпанија, Beniparrell
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вилушкар на три тркала
Носивост 1800 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.1 м
Година 2020 Километража 1377 м/ч Сила
Шпанија, Beniparrell
Контактирајте го продавачот
21.900 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Тип на јарбол дуплекс
Година 2001 Километража 15800 м/ч Сила
Шпанија, CABRIANES - SALLENT
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вилушкар на три тркала
Носивост 1800 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 7 м
Година 2017 Километража Сила
Шпанија, Beniparrell
Партнерска програма на Forkliftonline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 42 огласа
Прикажи
Претплати се