Филтри -

Виљушкари Caterpillar од Украина

Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

2 огласа: Виљушкари Caterpillar од Украина

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
46.000 € Со вклучен ДДВ
Телескопски натоварувач
Носивост 3300 кг Висина на подигање 7 м
Година 2015 Километража 4300 м/ч Сила
Украина, Zvenyhorodka
Контактирајте го продавачот
45.850 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Носивост 3700 кг Гориво дизел Висина на подигање 14 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2015 Километража Сила
Украина, м.Київ

Други марки во делот "Виљушкари од Украина"

Контактирајте го продавачот
62.000 € Со вклучен ДДВ
Телескопски натоварувач
Година 2017 Километража Сила
Украина
Контактирајте го продавачот
60.000 € Со вклучен ДДВ
Телескопски натоварувач
Година 2018 Километража Сила
Украина
Контактирајте го продавачот
69.000 € Со вклучен ДДВ
Телескопски натоварувач
Носивост 3500 кг Евро Euro 4 Гориво дизел Висина на подигање 9.5 м Должина на вилушка 1.3 м
Година 2019 Километража 744 м/ч Сила
Украина, Chernivtsi
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач
Носивост 2500 кг
Година 2015 Километража 2200 м/ч Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
52.700 € Со вклучен ДДВ
Телескопски натоварувач
Носивост 3.1 кг Гориво дизел
Година 2015 Километража 2564 м/ч Сила
Украина, Kyiv
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
60.000 € Со вклучен ДДВ
Телескопски натоварувач
Евро Euro 4 Гориво дизел
Година 2019 Километража 3580 м/ч Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
49.000 € Со вклучен ДДВ
Телескопски натоварувач
Носивост 3.3 кг Евро Euro 2 Гориво дизел Брзина 25 км/ч Висина на подигање 10.5 м
Година 2012 Километража 4700 м/ч Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач
Носивост 4500 кг Гориво дизел Висина на подигање 15 м
Година 2023 Километража 1 м/ч Сила
Украина
нови телескопски натоварувач Magni TH 3.6
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач
Носивост 3000 кг Евро Euro 5 Гориво дизел Висина на подигање 5.87 м
Година 2024 Километража Сила
Украина
Контактирајте го продавачот
43.530 € UAH 1.901.000 UAH
Телескопски натоварувач
Година 2013 Километража Сила
Украина, Zhytomyr
Контактирајте го продавачот
49.610 € UAH 2.167.000 UAH
Телескопски натоварувач
Носивост 3500 кг Висина на подигање 12.5 м
Година 2017 Километража Сила
Украина, Zhytomyr
Контактирајте го продавачот
89.090 € UAH 3.891.000 UAH
Телескопски натоварувач
Година 2023 Километража Сила
Украина, Zhytomyr
Контактирајте го продавачот
42.520 € UAH 1.857.000 UAH
Телескопски натоварувач
Година 2017 Километража Сила
Украина, Zhytomyr
Контактирајте го продавачот
45.560 € UAH 1.990.000 UAH
Телескопски натоварувач
Носивост 3500 кг Висина на подигање 12.5 м
Година 2015 Километража 3249 м/ч Сила
Украина, Zhytomyr
Контактирајте го продавачот
50.520 € UAH 2.207.000 UAH
Телескопски натоварувач
Година 2017 Километража Сила
Украина, Zhytomyr
Контактирајте го продавачот
69.850 € UAH 3.051.000 UAH
Телескопски натоварувач
Година 2019 Километража Сила
Украина, Zhytomyr
Контактирајте го продавачот
39.480 € UAH 1.725.000 UAH
Телескопски натоварувач
Година 2016 Километража Сила
Украина, Zhytomyr
Контактирајте го продавачот
45.560 € UAH 1.990.000 UAH
Телескопски натоварувач
Година 2016 Километража Сила
Украина, Zhytomyr
Контактирајте го продавачот
50.520 € UAH 2.207.000 UAH
Телескопски натоварувач
Носивост 3500 кг Висина на подигање 12.5 м
Година 2017 Километража 3675 м/ч Сила
Украина, Zhytomyr
Контактирајте го продавачот
50.520 € UAH 2.207.000 UAH
Телескопски натоварувач
Година 2017 Километража Сила
Украина, Zhytomyr
Контактирајте го продавачот
44.540 € UAH 1.946.000 UAH
Телескопски натоварувач
Година 2016 Километража Сила
Украина, Zhytomyr
Контактирајте го продавачот
48.590 € UAH 2.123.000 UAH
Телескопски натоварувач
Носивост 3500 кг Висина на подигање 12.5 м
Година 2017 Километража 4060 м/ч Сила
Украина, Zhytomyr
Контактирајте го продавачот
55.680 € UAH 2.432.000 UAH
Телескопски натоварувач
Носивост 3500 кг Висина на подигање 12.5 м
Година 2017 Километража 2316 м/ч Сила
Украина, Zhytomyr
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи