Филтри -

Виљушкари Caterpillar од Унгарија

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

5 огласа: Виљушкари Caterpillar од Унгарија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
21.850 € Без ДДВ
Вилушкар на гас
Носивост 2400 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.3 м
Година 2020 Километража 80 м/ч Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
26.500 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Носивост 3000 кг Висина на подигање 4.7 м
Година 2018 Километража 179 м/ч Сила
Унгарија, Gyor
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вилушкар на гас
Носивост 4500 кг Висина на подигање 3.3 м Должина на вилушка 0.9 м
Година Километража Сила
Унгарија, Vecsés
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен вилушкар
Носивост 3000 кг Висина на подигање 4 м Должина на вилушка 0.9 м
Година Километража Сила
Унгарија, Vecsés
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Носивост 4000 кг Висина на подигање 4 м Должина на вилушка 0.9 м
Година Километража 7485 м/ч Сила
Унгарија, Vecsés
Партнерска програма на Forkliftonline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се