Филтри -

Виљушкари Cesab од Франција

Резултати од пребарување: 17 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

17 огласа: Виљушкари Cesab од Франција

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вилушкар на три тркала
Носивост 1500 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.3 м
Година 1998 Километража 7008 м/ч Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Носивост 3500 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4.2 м
Година 01/2011 Километража 5007 м/ч Сила
Франција, Bonsecours
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен вилушкар
Носивост 2 кг Тип на јарбол стандард Висина на подигање 3200 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2000 Километража 2937 м/ч Сила
Франција, CHASSENEUIL-DU-POITOU
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Носивост 1600 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.7 м
Година 2023 Километража Сила
Франција, Bonsecours
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен вилушкар
Носивост 1600 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.7 м
Година 2023 Километража Сила
Франција, Bonsecours
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Носивост 3500 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 6.5 м
Година 2023 Километража Сила
Франција, Bonsecours
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вилушкар на гас
Носивост 2500 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.6 м
Година 2023 Километража Сила
Франција, Bonsecours
нови регален вилушкар Cesab R316-2 нови регален вилушкар Cesab R316-2 нови регален вилушкар Cesab R316-2
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Регален вилушкар
Носивост 1600 кг Тип на јарбол триплекс
Година 2023 Километража 8 м/ч Сила
Франција, Bonsecours
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вилушкар на гас
Носивост 3000 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 6 м
Година 2023 Километража 16 м/ч Сила
Франција, Bonsecours
нови количка за комисионирање Cesab P322
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Количка за комисионирање
Носивост 2200 кг
Година Километража Сила
Франција, Bonsecours
Контактирајте го продавачот
16.500 €
Вилушкар на гас
Носивост 3000 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 6.5 м
Година 2014 Километража 4672 м/ч Сила
Франција, Bonsecours
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вилушкар на три тркала
Носивост 1600 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.7 м
Година 2022 Километража 1 м/ч Сила
Франција, Bonsecours
Контактирајте го продавачот
35.000 €
Вилушкар на гас
Носивост 3000 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.7 м
Година 2022 Километража 321 м/ч Сила
Франција, Bonsecours
Контактирајте го продавачот
29.500 €
Вилушкар на гас
Носивост 2000 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.7 м
Година 2022 Километража 556 м/ч Сила
Франција, Bonsecours
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Носивост 3000 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.7 м
Година 2022 Километража 280 м/ч Сила
Франција, Bonsecours
Контактирајте го продавачот
19.000 €
Вилушкар на гас
Носивост 2500 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 6 м
Година 2018 Километража 1916 м/ч Сила
Франција, Bonsecours
Контактирајте го продавачот
27.000 €
Вилушкар на гас
Носивост 1750 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.7 м
Година 2022 Километража 264 м/ч Сила
Франција, Bonsecours
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 17 огласа
Прикажи
Претплати се