Филтри -

Виљушкари Cesab од Обединетото Кралство

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

6 огласа: Виљушкари Cesab од Обединетото Кралство

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
4.376 € GBP 3.750 GBP
Електричен вилушкар
Тип на јарбол триплекс
Година 2005 Километража 5349 м/ч Сила
Обединето Кралство, SLINGSBY
Контактирајте го продавачот
4.925 € GBP 4.220 GBP
Вилушкар на три тркала
Носивост 2000 кг Висина на подигање 4.3 м Ширина на вилушки 100 мм
Година 1999 Километража 12128 м/ч Сила
Обединето Кралство, Hampshire
Контактирајте го продавачот
6.897 € GBP 5.910 GBP
Вилушкар на три тркала
Носивост 2000 кг Висина на подигање 3.7 м Ширина на вилушки 100 мм
Година 2008 Километража Сила
Обединето Кралство, Hampshire
Контактирајте го продавачот
6.243 € GBP 5.350 GBP
Вилушкар на три тркала
Носивост 1500 кг Висина на подигање 4.51 м Ширина на вилушки 100 мм
Година 2007 Километража Сила
Обединето Кралство, Hampshire
Контактирајте го продавачот
7.550 € GBP 6.470 GBP
Вилушкар на три тркала
Носивост 1600 кг Висина на подигање 4.31 м Должина на вилушка 1 м
Година 2004 Километража 11916 м/ч Сила
Обединето Кралство, Hampshire
Контактирајте го продавачот
4.925 € GBP 4.220 GBP
Електричен вилушкар
Носивост 3500 кг Висина на подигање 3.5 м Должина на вилушка 1.2 м
Година Километража Сила
Обединето Кралство, Hampshire
Партнерска програма на Forkliftonline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се