Филтри -

Виљушкари Claas од Германија

Резултати од пребарување: 15 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

15 огласа: Виљушкари Claas од Германија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач
Носивост 6000 кг Висина на подигање 9 м Брзина 40 км/ч
Година 2021 Километража 870 м/ч Сила
Германија, Hartmannsdorf
телескопски натоварувач Claas Scorpion 746 VariPower телескопски натоварувач Claas Scorpion 746 VariPower
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач
Година 2020 Километража 850 м/ч Сила
Германија, Werl-Oberbergstraße
Контактирајте го продавачот
49.900 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Носивост 5600 кг Висина на подигање 7 м
Година 2021 Километража 651 м/ч Сила
Германија, Meppen
Контактирајте го продавачот
104.200 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Носивост 5600 кг Висина на подигање 7 м Брзина 40 км/ч
Година 2021 Километража 649 м/ч Сила
Германија, Meppen
Контактирајте го продавачот
59.500 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Брзина 40 км/ч
Година 2017 Километража 5494 м/ч Сила
Германија, Sittensen
Контактирајте го продавачот
78.500 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Носивост 5000 кг Висина на подигање 7.02 м Брзина 40 км/ч
Година 2017 Километража 3786 м/ч Сила
Германија, Vohburg a.d. Donau
Контактирајте го продавачот
3.500 €
Телескопски натоварувач
Година 2018 Километража Сила
Германија, Bockel - Gyhum
Контактирајте го продавачот
110.000 €
Телескопски натоварувач
Година 2022 Километража 730 м/ч Сила
Германија, Bockel - Gyhum
Контактирајте го продавачот
105.100 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Носивост 5600 кг Висина на подигање 7 м Брзина 40 км/ч
Година 2021 Километража 629 м/ч Сила
Германија, Meppen
Контактирајте го продавачот
105.000 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Носивост 6000 кг Висина на подигање 8.78 м Брзина 40 км/ч
Година 2019 Километража 2612 м/ч Сила
Германија, Vohburg a.d. Donau
Контактирајте го продавачот
89.500 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Носивост 5600 кг Висина на подигање 7.03 м Брзина 40 км/ч
Година 2019 Километража 2220 м/ч Сила
Германија, Vohburg a.d. Donau
Контактирајте го продавачот
69.999 €
Телескопски натоварувач
Брзина 40 км/ч
Година 2020 Километража 6340 м/ч Сила
Германија, Neubrandenburg
Контактирајте го продавачот
87.500 €
Телескопски натоварувач
Брзина 40 км/ч
Година 2020 Километража 1909 м/ч Сила
Германија, Bockel - Gyhum
Контактирајте го продавачот
95.000 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Висина на подигање 7.03 м Брзина 40 км/ч
Година 2022 Километража 745 м/ч Сила
Германија, Vohburg a.d. Donau
Контактирајте го продавачот
99.900 €
Телескопски натоварувач
Година 2023 Километража 38 м/ч Сила
Германија, Heeslingen
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 15 огласа
Прикажи
Претплати се