Филтри -

Виљушкари Claas од Полска

Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

12 огласа: Виљушкари Claas од Полска

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
31.160 € PLN 135.000 PLN
Телескопски натоварувач
Носивост 3000 кг Висина на подигање 6 м
Година 2012 Километража Сила
Полска, Zbuczyn
Контактирајте го продавачот
50.790 € PLN 220.000 PLN
Телескопски натоварувач
Година 2017 Километража 6500 м/ч Сила
Полска, Gościszów
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач
Година 2019 Километража 2317 м/ч Сила
Полска, Krzyżanów
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач
Висина на подигање 7 м
Година 2019 Километража 3200 м/ч Сила
Полска, Krzyżanów
Контактирајте го продавачот
59.000 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Носивост 5500 кг Тип на јарбол телескопски Висина на подигање 7 м Брзина 40 км/ч
Година 2016 Километража 6345 м/ч Сила
Полска, Stęszew
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач
Носивост 5600 кг Висина на подигање 7 м
Година 2018 Километража 2440 м/ч Сила
Полска, Krzyżanów
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач
Носивост 3500 кг Висина на подигање 6 м Брзина 40 км/ч
Година 2016 Километража 4287 м/ч Сила
Полска, Krzyżanów
телескопски натоварувач Claas за делови
1
Контактирајте го продавачот
23,09 € PLN 100 PLN
Телескопски натоварувач
Година Километража Сила
Полска, Opalenica
телескопски натоварувач Claas Celtis за делови телескопски натоварувач Claas Celtis за делови
2
Контактирајте го продавачот
17,31 € PLN 75 PLN
Телескопски натоварувач
Година Километража Сила
Полска, Opalenica
телескопски натоварувач Claas Ranger 907 за делови
1
Контактирајте го продавачот
10,39 € PLN 45 PLN
Телескопски натоварувач
Година Километража Сила
Полска, Opalenica
телескопски натоварувач Claas Targo C50 за делови
1
Контактирајте го продавачот
8,31 € PLN 36 PLN
Телескопски натоварувач
Година Километража Сила
Полска, Opalenica
телескопски натоварувач Claas Targo k60 за делови
1
Контактирајте го продавачот
18,47 € PLN 80 PLN
Телескопски натоварувач
Година Километража Сила
Полска, Opalenica
Партнерска програма на Forkliftonline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Претплати се