Филтри -

Виљушкари Claas од Украина

Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

2 огласа: Виљушкари Claas од Украина

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
65.000 € Со вклучен ДДВ
Телескопски натоварувач
Висина на подигање 7017 м
Година 2015 Километража 5381 м/ч Сила
Украина, Zvenyhorodka
телескопски натоварувач Claas SCORPION 7055 VARI POWER
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач
Висина на подигање 7 м
Година 2017 Километража 7916 м/ч Сила
Украина, Безуглівка

Други марки во делот "Виљушкари од Украина"

Контактирајте го продавачот
32.000 US$ EUR ≈ 29.380 €
Телескопски натоварувач
Година 2010 Километража 5000 м/ч Сила
Украина, Білоцерківський район
Контактирајте го продавачот
49.000 € Со вклучен ДДВ
Телескопски натоварувач
Носивост 3500 кг Гориво дизел Висина на подигање 12 м
Година 2015 Километража 3797 м/ч Сила
Украина, Zhytomyr
Контактирајте го продавачот
42.000 € Со вклучен ДДВ
Телескопски натоварувач
Носивост 3500 кг Гориво дизел Брзина 32 км/ч Висина на подигање 7 м
Година 2011 Километража 5000 м/ч Сила
Украина, Zhytomyr
Контактирајте го продавачот
38.000 US$ EUR ≈ 34.890 €
Телескопски натоварувач
Носивост 3500 кг Висина на подигање 12.5 м
Година 2013 Километража 8600 м/ч Сила
Украина, Білоцерківський район
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач
Година 2013 Километража Сила
Украина, Zhytomyr
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
42.000 € Со вклучен ДДВ
Телескопски натоварувач
Носивост 3100 кг Висина на подигање 7 м
Година 2011 Километража 3800 м/ч Сила
Украина, Zhytomyr
Контактирајте го продавачот
39.000 € Со вклучен ДДВ
Телескопски натоварувач
Носивост 3100 кг Висина на подигање 7 м
Година 2011 Километража Сила
Украина, Zhytomyr
Контактирајте го продавачот
44.000 € Со вклучен ДДВ
Телескопски натоварувач
Носивост 3500 кг Висина на подигање 12.28 м
Година 2011 Километража 3900 м/ч Сила
Украина, Zhytomyr
Контактирајте го продавачот
42.000 € Со вклучен ДДВ
Телескопски натоварувач
Носивост 3100 кг Висина на подигање 7 м
Година 2009 Километража Сила
Украина, Zhytomyr
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач
Година 2014 Километража Сила
Украина, Zhytomyr
Контактирајте го продавачот
67.500 € Со вклучен ДДВ
Телескопски натоварувач
Носивост 3600 кг Евро Euro 5 Гориво дизел Тип на јарбол телескопски Висина на подигање 7 м
Година 05/2015 Километража 3811 м/ч Сила
Украина, Zvenyhorodka
Контактирајте го продавачот
59.600 €
Телескопски натоварувач
Носивост 3500 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 6.9 м
Година 2013 Километража 4370 м/ч Сила
Украина, Zvenyhorodka
Контактирајте го продавачот
41.667 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Носивост 3500 кг Евро Euro 2 Гориво дизел Брзина 35 км/ч Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 9.5 м Должина на вилушка 1.1 м
Година 10/2009 Километража 6104 м/ч Сила
Украина, Кировоград
Контактирајте го продавачот
40.420 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Евро Euro 2 Гориво дизел Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 10 м
Година 10/2007 Километража 8000 м/ч Сила
Украина, Кировоград
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач
Година 2014 Километража 7400 м/ч Сила
Украина, Bila Tserkva
Контактирајте го продавачот
69.900 € Со вклучен ДДВ
Телескопски натоварувач
Носивост 4100 кг Висина на подигање 7 м
Година 2014 Километража 5300 м/ч Сила
Украина, Bila Tserkva
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач
Носивост 3100 кг Висина на подигање 7 м
Година 2012 Километража 4929 м/ч Сила
Украина, Bila Tserkva
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач
Носивост 3500 кг Висина на подигање 7 м
Година 2014 Километража 12000 м/ч Сила
Украина, Bila Tserkva
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач
Евро Euro 3 Гориво дизел Висина на подигање 7 м
Година 2024 Километража Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
57.500 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Година 2019 Километража 800 м/ч Сила
Украина, Chernivtsi
Контактирајте го продавачот
52.700 € Со вклучен ДДВ
Телескопски натоварувач
Носивост 3.1 кг Гориво дизел
Година 2015 Километража 2564 м/ч Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
48.000 € Со вклучен ДДВ
Телескопски натоварувач
Носивост 3.3 кг Евро Euro 2 Гориво дизел Брзина 25 км/ч Висина на подигање 10.5 м
Година 2012 Километража 4700 м/ч Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
56.000 € Со вклучен ДДВ
Телескопски натоварувач
Брзина 25 км/ч
Година 2019 Километража 4123 м/ч Сила
Украина, Kyiv
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи