Филтри -

Виљушкари Clark од Белгија

Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

2 огласа: Виљушкари Clark од Белгија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вилушкар на три тркала
Носивост 1500 кг Висина на подигање 3.3 м
Година Километража Сила
Белгија, Deinze
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Носивост 4000 кг
Година Километража Сила
Белгија, Deinze
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се