Филтри -

Виљушкари Clark од Холандија

Резултати од пребарување: 21 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

21 огласа: Виљушкари Clark од Холандија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
12.900 €
Дизел вилушкар
Висина на подигање 4.15 м
Година Километража Сила
Холандија, Groenlo
Контактирајте го продавачот
аукција 1.050 €
Вилушкар на гас
Година 1999 Километража 8389 м/ч Сила
Холандија, Leende
Контактирајте го продавачот
3.950 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Тип на јарбол стандард
Година Километража Сила
Холандија, Jonkerslan
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вилушкар на гас
Носивост 2500 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.27 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 1992 Километража 3190 м/ч Сила
Холандија, Raamsdonksveer
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вилушкар на три тркала
Носивост 1500 кг
Година Километража Сила
Холандија, Wijchen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вилушкар на гас
Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.09 м Должина на вилушка 1.5 м
Година Километража 5485 м/ч Сила
Холандија, Moerdijk
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен вилушкар
Носивост 2000 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.7 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2021 Километража 1931 м/ч Сила
Холандија, Raamsdonksveer
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен вилушкар
Носивост 2000 кг Тип на јарбол триплекс
Година 2020 Километража 895 м/ч Сила
Холандија, Raamsdonksveer
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вилушкар на гас
Носивост 3000 кг Тип на јарбол стандард Висина на подигање 3.3 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 1992 Километража 3300 м/ч Сила
Холандија, Haaksbergen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Година Километража 1892 м/ч Сила
Холандија, Roosendaal
вилушкар на гас Clark CGP25 вилушкар на гас Clark CGP25
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вилушкар на гас
Носивост 2500 кг Тип на јарбол стандард Висина на подигање 4.16 м Должина на вилушка 1.1 м
Година 1998 Километража 1263 м/ч Сила
Холандија, Raamsdonksveer
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вилушкар на гас
Носивост 1800 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.3 м
Година 2000 Километража 4828 м/ч Сила
Холандија, Raamsdonksveer
Контактирајте го продавачот
7.950 € Без ДДВ
Вилушкар на гас
Тип на јарбол стандард
Година 1996 Километража 3760 м/ч Сила
Холандија, Etten-Leur
Trucks Roosendaal B.V.
9 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 5 м
Година 1992 Километража Сила
Холандија, Bosschenhoofd
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вилушкар на гас
Носивост 2500 кг Тип на јарбол стандард
Година 1996 Километража 4272 м/ч Сила
Холандија, Raamsdonksveer
Контактирајте го продавачот
35.900 €
Електричен вилушкар
Година 2023 Километража 1 м/ч Сила
Холандија, Cuijk
Контактирајте го продавачот
3.995 €
Вилушкар на гас
Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.2 м
Година 1991 Километража Сила
Холандија, Sneek
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вилушкар на гас
Носивост 2000 кг Тип на јарбол стандард Висина на подигање 2.78 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 1998 Километража 2969 м/ч Сила
Холандија, Raamsdonksveer
Контактирајте го продавачот
6.500 €
Дизел вилушкар
Година 1990 Километража 5000 м/ч Сила
Холандија, Oostburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Носивост 2000 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.4 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2007 Километража 3239 м/ч Сила
Холандија, Raamsdonksveer
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Тежок вилушкар
Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.4 м Должина на вилушка 2.4 м
Година 01/1990 Километража 5473 м/ч Сила
Холандија, Bosschenhoofd
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 21 огласа
Прикажи
Претплати се