Филтри -

Виљушкари Clark од Обединетото Кралство

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

6 огласа: Виљушкари Clark од Обединетото Кралство

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
2.964 € GBP 2.540 GBP
Вилушкар на три тркала
Носивост 1200 кг Висина на подигање 2.76 м Ширина на вилушки 100 мм
Година 1997 Километража 3075 м/ч Сила
Обединето Кралство, Hampshire
Контактирајте го продавачот
3.291 € GBP 2.820 GBP
Електричен вилушкар
Носивост 2500 кг Висина на подигање 2.95 м Должина на вилушка 1 м
Година Километража 6164 м/ч Сила
Обединето Кралство, Hampshire
Контактирајте го продавачот
10.180 € GBP 8.720 GBP
Вилушкар на гас
Носивост 1800 кг Висина на подигање 4.78 м Ширина на вилушки 100 мм
Година 2010 Километража 4279 м/ч Сила
Обединето Кралство, Hampshire
Контактирајте го продавачот
9.523 € GBP 8.160 GBP
Вилушкар на гас
Носивост 3000 кг Висина на подигање 4.8 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2008 Километража 2611 м/ч Сила
Обединето Кралство, Hampshire
Контактирајте го продавачот
6.243 € GBP 5.350 GBP
Вилушкар на гас
Носивост 3500 кг Висина на подигање 3.5 м Должина на вилушка 1.77 м
Година Километража 3200 м/ч Сила
Обединето Кралство, Hampshire
Контактирајте го продавачот
12.800 € GBP 10.970 GBP
Вилушкар на гас
Носивост 3000 кг Висина на подигање 4.75 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2013 Километража 2412 м/ч Сила
Обединето Кралство, Hampshire
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се