Филтри -

Виљушкари DAN TRUCK

Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

10 огласа: Виљушкари DAN TRUCK

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
8.971 € PLN 39.000 PLN
Дизел вилушкар
Носивост 6000 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 6 м
Година 2006 Километража 11000 м/ч Сила
Полска, Strzegom
Контактирајте го продавачот
16.080 € PLN 69.900 PLN
Дизел вилушкар
Носивост 6000 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 6 м
Година 2006 Километража 6500 м/ч Сила
Полска, Strzegom
Контактирајте го продавачот
25.940 € HUF 9.855.000 HUF
Дизел вилушкар
Година 2002 Километража Сила
Унгарија, Kecskemet
Контактирајте го продавачот
14.900 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Висина на подигање 4.5 м
Година 2007 Километража 5313 м/ч Сила
Естонија, Rummu
Контактирајте го продавачот
аукција 2.884 € DKK 21.500 DKK
Дизел вилушкар
Година Километража Сила
Данска, Fyn
Контактирајте го продавачот
3.900 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Носивост 4000 кг
Година 2006 Километража 16000 м/ч Сила
Германија, Saarlouis
Контактирајте го продавачот
9.900 €
Вилушкар на гас
Носивост 7500 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4 м
Година 2003 Километража 6000 м/ч Сила
Германија, Dortmund
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вилушкар на гас
Носивост 8000 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4 м
Година 2003 Километража 4223 м/ч Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Носивост 5000 кг
Година 1998 Километража 11213 м/ч Сила
Шпанија, Ourense
Контактирајте го продавачот
26.960 € HUF 10.240.000 HUF
Дизел вилушкар
Година 2002 Километража Сила
Унгарија, Budapest
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Претплати се