Филтри -

Виљушкари DanTruck

Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

12 огласа: Виљушкари DanTruck

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
10.900 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Носивост 6000 кг Евро Euro 3 Тип на јарбол дуплекс со слободен од Висина на подигање 5 м Должина на вилушка 1.9 м Ширина на вилушки 150 мм Брзина 22 км/ч
Година 2001 Километража 14100 м/ч Сила
Полска, ŁAZISKA GÓRNE
Контактирајте го продавачот
12.490 € PLN 54.000 PLN
Дизел вилушкар
Носивост 6000 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 6 м
Година 2006 Километража 6500 м/ч Сила
Полска, Strzegom
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
6.706 € PLN 29.000 PLN
Дизел вилушкар
Носивост 6000 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 6 м
Година 2006 Километража 11000 м/ч Сила
Полска, Strzegom
Контактирајте го продавачот
аукција 4.000 €
Дизел вилушкар
Тип на јарбол дуплекс
Година Километража 10961 м/ч Сила
Белгија, Antwerpen
дизел вилушкар DanTruck 6009 дизел вилушкар DanTruck 6009 дизел вилушкар DanTruck 6009
3
Контактирајте го продавачот
10.610 € PLN 45.900 PLN
Дизел вилушкар
Носивост 6000 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4.5 м
Година 2000 Километража 7978 м/ч Сила
Полска, Kalisz
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Носивост 9000 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.6 м Должина на вилушка 1.42 м Брзина 22 км/ч
Година 2004 Километража 2900 м/ч Сила
Холандија, Borculo
Контактирајте го продавачот
19.990 € HUF 7.760.000 HUF
Дизел вилушкар
Година 2002 Километража 6 м/ч Сила
Унгарија, Kecskemet
Контактирајте го продавачот
8.900 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Должина на вилушка 2 м
Година 2008 Километража 6109 м/ч Сила
Норвешка, HEIMDAL
ATS Norway AS
6 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
аукција 3.086 € DKK 23.000 DKK
Дизел вилушкар
Година Километража Сила
Данска, Fyn
Контактирајте го продавачот
9.900 €
Вилушкар на гас
Носивост 7500 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4 м
Година 2003 Километража 6000 м/ч Сила
Германија, Dortmund
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вилушкар на гас
Носивост 8000 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4 м
Година 2003 Километража 4238 м/ч Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Носивост 5000 кг
Година 1998 Километража 11213 м/ч Сила
Шпанија, Ourense
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Претплати се