Филтри -

Виљушкари Dieci

Резултати од пребарување: 93 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

93 огласа: Виљушкари Dieci

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
32.500 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Гориво дизел Висина на подигање 7 м
Година 2015 Километража 1667 м/ч Сила
Холандија, Jonkerslan
Контактирајте го продавачот
27.000 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Носивост 3000 кг Евро Euro 3 Гориво дизел Брзина 35 км/ч Тип на јарбол стандард Висина на подигање 9 м Должина на вилушка 1.2 м Ширина на вилушки 120 мм
Година 2011 Километража 9800 м/ч Сила
Украина, м.Київ
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
59.900 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Носивост 2600 кг Гориво дизел Висина на подигање 5.73 м
Година 2024 Километража 21 м/ч Сила
Германија, Twist
Контактирајте го продавачот
104.900 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Носивост 4500 кг Гориво дизел Висина на подигање 16.4 м
Година 2024 Километража 13 м/ч Сила
Германија, Twist
Контактирајте го продавачот
65.000 € Без ДДВ
Ротирачки телескопски натоварувач
Година 2011 Километража Сила
Романија, Harsova
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач
Гориво дизел Висина на подигање 7 м
Година 2011 Километража 5810 м/ч Сила
Холандија, Scharsterbrug
Контактирајте го продавачот
37.500 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Носивост 4000 кг Висина на подигање 17 м
Година 2012 Километража 3413 м/ч Сила
Франција, Capens
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач
Година 2014 Километража 7400 м/ч Сила
Украина, Bila Tserkva
телескопски натоварувач Dieci Mini Agri 26.6
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач
Носивост 2600 кг Гориво дизел Висина на подигање 5.68 м
Година Километража Сила
Германија, Olfen
телескопски натоварувач Dieci Mini Agri 26.6
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач
Носивост 2600 кг Гориво дизел
Година Километража Сила
Германија, Olfen
Контактирајте го продавачот
39.500 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Година Километража Сила
Романија, Tarcea, Bihor
LORGER SRL
4 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
25.900 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Носивост 4000 кг Висина на подигање 14 м
Година 2007 Километража 4710 м/ч Сила
Франција, Capens
Контактирајте го продавачот
43.760 € PLN 189.000 PLN
Телескопски натоварувач
Носивост 4000 кг Висина на подигање 17 м
Година 2012 Километража Сила
Полска, K/Kielc
телескопски натоварувач Dieci ZEUS 35.10
1
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Телескопски натоварувач
Година 2007 Километража Сила
Германија, Dormagen
Euro Auctions GmbH
6 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач
Гориво дизел
Година 2023 Километража Сила
Данска, Rødekro, Syddanmark
Контактирајте го продавачот
90.000 € Без ДДВ
Ротирачки телескопски натоварувач
Носивост 6000 кг Гориво дизел Брзина 35 км/ч Висина на подигање 21 м
Година 01/2020 Километража 1270 м/ч Сила
Франција, HUTTENHEIM
Контактирајте го продавачот
19.500 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Носивост 4000 кг Висина на подигање 17 м
Година 2005 Километража 3221 м/ч Сила
Франција, ANOULD
Контактирајте го продавачот
72.900 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Носивост 7500 кг Гориво дизел Висина на подигање 9.65 м Должина на вилушка 1.4 м
Година 2017 Километража 530 м/ч Сила
Германија, Friedberg-Derching
Контактирајте го продавачот
46.310 € PLN 200.000 PLN
Телескопски натоварувач
Носивост 3500 кг Висина на подигање 16 м
Година 2007 Километража 4600 м/ч Сила
Полска, Marki
Контактирајте го продавачот
аукција 39.900 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Гориво дизел Висина на подигање 10 м
Година 2017 Километража 3958 м/ч Сила
Литванија, Kelmė
Контактирајте го продавачот
38.000 €
Телескопски натоварувач
Носивост 4000 кг
Година 2009 Километража 4199 м/ч Сила
Италија, Serrapetrona (Macerata)
Контактирајте го продавачот
39.800 € Без ДДВ
Ротирачки телескопски натоварувач
Брзина 26 км/ч Тип на јарбол телескопски Висина на подигање 18 м
Година 2007 Километража Сила
Романија
ротирачки телескопски натоварувач Dieci Pegasus 60.30
1
Контактирајте го продавачот
239.900 € Без ДДВ
Ротирачки телескопски натоварувач
Носивост 6000 кг Гориво дизел
Година 2024 Километража 2 м/ч Сила
Германија, Twist
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ротирачки телескопски натоварувач
Година 1901 Километража Сила
Италија, Rome
Контактирајте го продавачот
30.000 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Година 2016 Километража 4529 м/ч Сила
Литванија, Babtų sen.
Партнерска програма на Forkliftonline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 93 огласа
Прикажи
Претплати се