Филтри -

Виљушкари FIAT

Резултати од пребарување: 17 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

17 огласа: Виљушкари FIAT

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
8.500 €
Електричен вилушкар
Носивост 2200 кг Висина на подигање 4.5 м
Година 2006 Километража 19503 м/ч Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
8.117 € PLN 35.000 PLN
Дизел вилушкар
Носивост 4000 кг
Година 2002 Километража 6300 м/ч Сила
Полска, Nasiłów
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
аукција 1.000 €
Вилушкар на гас
Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.3 м
Година Километража 30038 м/ч Сила
Белгија, Antwerpen
Контактирајте го продавачот
аукција 1.500 €
Електричен вилушкар
Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.4 м
Година Километража Сила
Белгија, Antwerpen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вилушкар на гас
Носивост 2000 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.3 м
Година Километража Сила
Унгарија, Vecsés
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вилушкар на гас
Носивост 2000 кг Висина на подигање 4 м
Година Километража Сила
Унгарија, Vecsés
вилушкар на гас FIAT OM BI 15C  V-3118 вилушкар на гас FIAT OM BI 15C  V-3118 вилушкар на гас FIAT OM BI 15C  V-3118
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вилушкар на гас
Носивост 1500 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.3 м
Година Километража Сила
Унгарија, Vecsés
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Носивост 2000 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.3 м
Година Километража Сила
Унгарија, Vecsés
Контактирајте го продавачот
7.800 €
Вилушкар на три тркала
Носивост 2000 кг Висина на подигање 4.76 м
Година 2008 Километража 3000 м/ч Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
9.500 €
Електричен вилушкар
Носивост 3500 кг Висина на подигање 4.03 м
Година 2007 Километража 4845 м/ч Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
6.500 €
Електричен вилушкар
Носивост 3000 кг
Година 2004 Километража 5847 м/ч Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
9.000 €
Електричен вилушкар
Носивост 3000 кг Висина на подигање 4.44 м
Година 2007 Километража Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Дизел вилушкар
Година Километража Сила
Шпанија, Zaragoza
Euro Auctions ES
6 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Дизел вилушкар
Година Километража Сила
Шпанија, Zaragoza
Euro Auctions ES
6 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
8.900 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Носивост 7000 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.3 м
Година 1999 Километража 17200 м/ч Сила
Шпанија, CABRIANES - SALLENT
електричен вилушкар FIAT E 15N електричен вилушкар FIAT E 15N
2
Контактирајте го продавачот
аукција 2.200 € Без ДДВ
Електричен вилушкар
Година Километража Сила
Шпанија, Montijo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вилушкар на три тркала
Носивост 1000 кг
Година 2000 Километража 8751 м/ч Сила
Босна и Херцеговина, Posušje
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 17 огласа
Прикажи
Претплати се