Филтри -

Виљушкари FIAT од Романија

Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

4 огласа: Виљушкари FIAT од Романија

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
9.500 €
Електричен вилушкар
Носивост 3500 кг Висина на подигање 4.03 м
Година 2007 Километража 4845 м/ч Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
7.900 €
Вилушкар на три тркала
Носивост 1500 кг Гориво електро Висина на подигање 4.77 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2004 Километража 5361 м/ч Сила
Романија, Galați
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
8.500 €
Електричен вилушкар
Носивост 2200 кг Висина на подигање 4.5 м
Година 2006 Километража 19503 м/ч Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
7.800 €
Електричен вилушкар
Носивост 3000 кг Висина на подигање 4.44 м
Година 2007 Километража Сила
Романија

Други марки во делот "Виљушкари од Романија"

Контактирајте го продавачот
64.250 €
Телескопски натоварувач
Година 2018 Километража 4180 м/ч Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
9.900 €
Вилушкар на гас
Носивост 3000 кг Висина на подигање 3.5 м
Година 2008 Километража 13600 м/ч Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
79.500 €
Телескопски натоварувач
Година 2018 Километража 3722 м/ч Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
9.250 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Гориво дизел
Година 2010 Километража Сила
Романија, COM. LIVEZILE
Контактирајте го продавачот
10.000 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Гориво дизел Висина на подигање 6 м
Година 2010 Километража 4700 м/ч Сила
Романија, Bistrița
Контактирајте го продавачот
11.500 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Гориво дизел Висина на подигање 4 м
Година 2007 Километража 8500 м/ч Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
21.400 €
Дизел вилушкар
Носивост 4500 кг Гориво дизел Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.2 м Ширина на вилушки 2350 мм
Година 2002 Километража Сила
Романија, Galați
Контактирајте го продавачот
7.500 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Носивост 4000 кг Гориво дизел Должина на вилушка 1.15 м
Година Километража Сила
Романија, Medias
Контактирајте го продавачот
7.000 €
Дизел вилушкар
Година Километража Сила
Романија
нови телескопски натоварувач Bobcat TL35.70 нови телескопски натоварувач Bobcat TL35.70 нови телескопски натоварувач Bobcat TL35.70
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач
Носивост 3500 кг Гориво дизел Висина на подигање 7 м
Година 2024 Километража Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
7.500 € Без ДДВ
Вилушкар на гас
Евро Euro 5 Гориво гас Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.2 м Должина на вилушка 1.4 м
Година 2016 Километража Сила
Романија, Ardusat
телескопски натоварувач Manitou MT 1435 dezmembrez за делови
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач
Година Километража Сила
Романија
телескопски натоварувач Manitou MLT 633 dezmembrez за делови
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач
Година Километража Сила
Романија
телескопски натоварувач Manitou MHT 950 L телескопски натоварувач Manitou MHT 950 L телескопски натоварувач Manitou MHT 950 L
3
Контактирајте го продавачот
26.000 €
Телескопски натоварувач
Година 2006 Километража Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
57.000 €
Телескопски натоварувач
Година 2018 Километража 236 м/ч Сила
Романија, Borș
Контактирајте го продавачот
60.000 €
Телескопски натоварувач
Носивост 4500 кг
Година 2012 Километража Сила
Романија, Baia Mare
Контактирајте го продавачот
2.950 € Без ДДВ
Страничен вилушкар
Носивост 2000 кг Гориво електро Тип на јарбол стандард Висина на подигање 5 м Должина на вилушка 1 м
Година 01/1984 Километража 3900 м/ч Сила
Романија, Medias
Контактирајте го продавачот
14.200 € RON 70.630 RON
Вилушкар на гас
Година Километража Сила
Романија, Iași
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Носивост 8000 кг Гориво дизел Тип на јарбол триплекс
Година 12/2016 Километража 3858 м/ч Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
18.300 €
Вилушкар на гас
Носивост 5000 кг Гориво гас
Година 2014 Километража Сила
Романија, Ploiești
Контактирајте го продавачот
46.000 €
Телескопски натоварувач
Година 2018 Километража 2900 м/ч Сила
Романија, Borș
Партнерска програма на Forkliftonline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи