Филтри -

Виљушкари Faresin

Резултати од пребарување: 30 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

30 огласа: Виљушкари Faresin

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
30.000 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Година 2013 Километража 3276 м/ч Сила
Латвија, Ziedu Gravas
Контактирајте го продавачот
49.900 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Носивост 4000 кг Евро Euro 3 Гориво дизел Брзина 30 км/ч Тип на јарбол телескопски Висина на подигање 16.4 м
Година 2016 Километража 8000 м/ч Сила
Латвија, Riga
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
32.000 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Носивост 4500 кг Евро Euro 3 Гориво дизел Брзина 40 км/ч Тип на јарбол телескопски Висина на подигање 7 м
Година 06/2015 Километража 3500 м/ч Сила
Латвија, Riga
Контактирајте го продавачот
25.000 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Носивост 2600 кг Евро Euro 3 Гориво дизел Брзина 30 км/ч Тип на јарбол телескопски Висина на подигање 5.8 м
Година 2016 Километража 3351 м/ч Сила
Латвија, Riga
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач
Носивост 4000 кг Висина на подигање 8 м
Година Километража Сила
Украина, м. Бровари
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач
Носивост 3500 кг Брзина 40 км/ч Висина на подигање 7.1 м
Година Километража Сила
Украина, м. Бровари
телескопски натоварувач Faresin 9.70 Classic 75 серії Heavy Duty Range
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач
Носивост 7000 кг Брзина 40 км/ч Висина на подигање 8.8 м
Година Километража Сила
Украина, м. Бровари
телескопски натоварувач Faresin Middle Range телескопски натоварувач Faresin Middle Range
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач
Носивост 3000 кг Висина на подигање 7.1 м
Година Километража Сила
Украина, м. Бровари
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач
Носивост 4500 кг Висина на подигање 7.1 м
Година Километража Сила
Украина, м. Бровари
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач
Носивост 6000 кг Брзина 40 км/ч Висина на подигање 8.8 м
Година Километража Сила
Украина, м. Бровари
телескопски натоварувач Faresin 9.30C Classic телескопски натоварувач Faresin 9.30C Classic телескопски натоварувач Faresin 9.30C Classic
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач
Носивост 3000 кг Висина на подигање 8.9 м
Година Километража Сила
Украина, м. Бровари
телескопски натоварувач Faresin Middle Range 11.35 телескопски натоварувач Faresin Middle Range 11.35
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач
Носивост 3500 кг Висина на подигање 9.9 м
Година Километража Сила
Украина, м. Бровари
телескопски натоварувач Faresin  Full Electric 6.26 телескопски натоварувач Faresin  Full Electric 6.26 телескопски натоварувач Faresin  Full Electric 6.26
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач
Носивост 2600 кг Брзина 15 км/ч Висина на подигање 5.9 м
Година Километража Сила
Украина, м. Бровари
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач
Носивост 2600 кг Брзина 30 км/ч Висина на подигање 5.9 м
Година Километража Сила
Украина, м. Бровари
телескопски натоварувач Faresin 17.40 Classic 75 серії Big Range телескопски натоварувач Faresin 17.40 Classic 75 серії Big Range
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач
Носивост 4000 кг Брзина 30 км/ч Висина на подигање 16.4 м
Година Километража Сила
Украина, м. Бровари
телескопски натоварувач Faresin Classic 75 телескопски натоварувач Faresin Classic 75
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач
Носивост 4500 кг Висина на подигање 16.4 м
Година Километража Сила
Украина, м. Бровари
телескопски натоварувач Faresin 10.65 Classic 75 Heavy Duty Ran
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач
Носивост 6500 кг Брзина 40 км/ч Висина на подигање 9.5 м
Година Километража Сила
Украина, м. Бровари
телескопски натоварувач Faresin 14.42 Classic 75 Big Range телескопски натоварувач Faresin 14.42 Classic 75 Big Range
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач
Носивост 4200 кг Висина на подигање 13.6 м
Година Километража Сила
Украина, м. Бровари
Контактирајте го продавачот
55.100 € BRL 300.000 R$
Телескопски натоварувач
Носивост 7000 кг Гориво дизел Тип на јарбол телескопски Висина на подигање 10 м
Година 2012 Километража 5831 м/ч Сила
Бразил
Контактирајте го продавачот
78.900 €
Теренски вилушкар
Гориво дизел
Година Километража 1000 м/ч Сила
Романија, Gataia, Jud. Timis
Контактирајте го продавачот
45.000 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Година 2015 Километража 1235 м/ч Сила
Латвија, Ziedu Gravas
Контактирајте го продавачот
45.000 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Година 2015 Километража 1194 м/ч Сила
Латвија, Ziedu Gravas
нови телескопски натоварувач Faresin 6.26
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач
Носивост 2500 кг Гориво дизел Висина на подигање 5.9 м
Година 2024 Километража 3 м/ч Сила
Унгарија, Nyiregyhaza
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач
Носивост 3000 кг Брзина 40 км/ч Висина на подигање 9 м
Година 2017 Километража 2486 м/ч Сила
Германија, Alpen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач
Висина на подигање 16.4 м
Година 2023 Километража Сила
Холандија, Nieuw Vennep
Партнерска програма на Forkliftonline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 30 огласа
Прикажи
Претплати се