Филтри -

Виљушкари Fenwick

Резултати од пребарување: 23 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

23 огласа: Виљушкари Fenwick

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Година Километража Сила
Шпанија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Година Километража Сила
Шпанија
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
аукција 1.000 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Гориво дизел Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5 м
Година Километража 5583 м/ч Сила
Белгија, Antwerpen
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Дизел вилушкар
Гориво електро
Година 1995 Километража 3409 км Сила
Франција, Saint Aubin sur Gaillon
Ritchie Bros France SAS
10 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вилушкар на гас
Гориво гас
Година 2012 Километража Сила
Франција, Bellignat
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вилушкар на три тркала
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Слободен од 1600 мм Висина на подигање 4.43 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2006 Километража 7537 м/ч Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Дизел вилушкар
Година Километража 12872 км Сила
Франција, Saint Aubin sur Gaillon
Ritchie Bros France SAS
10 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
9.750 € Без ДДВ
Вилушкар на гас
Носивост 1400 кг Гориво гас Висина на подигање 4.6 м
Година 2009 Километража 8247 м/ч Сила
Франција, Serrières en Chautagne
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Теренски вилушкар
Носивост 4000 кг Гориво дизел
Година Километража Сила
Босна и Херцеговина, Posušje
Контактирајте го продавачот
14.800 € Без ДДВ
Електричен вилушкар
Носивост 4000 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.37 м
Година 2003 Километража Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
12.900 € Без ДДВ
Електричен вилушкар
Носивост 4000 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.37 м
Година 2000 Километража Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
3.900 € Без ДДВ
Вилушкар на гас
Гориво гас Висина на подигање 4.76 м
Година Километража Сила
Холандија, Ede
Контактирајте го продавачот
6.900 € Без ДДВ
Вилушкар на гас
Гориво гас Висина на подигање 4.66 м
Година Километража 13468 м/ч Сила
Холандија, Ede
Контактирајте го продавачот
7.500 € Без ДДВ
Количка за комисионирање
Носивост 1000 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 6.03 м
Година 2015 Километража 4529 м/ч Сила
Холандија, Wijchen
Контактирајте го продавачот
11.950 € Без ДДВ
Електричен вилушкар
Носивост 1400 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.7 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2005 Километража 9590 м/ч Сила
Франција, Palau-de-Cerdagne
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Регален вилушкар
Година 2000 Километража Сила
Франција, Bellignat
Контактирајте го продавачот
8.500 € Без ДДВ
Регален вилушкар
Носивост 1400 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Слободен од 1820 мм Висина на подигање 6.3 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2010 Километража 8635 м/ч Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Регален вилушкар
Носивост 1400 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Слободен од 2100 мм Висина на подигање 7.4 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2011 Километража 8004 м/ч Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Теренски вилушкар
Гориво дизел Висина на подигање 4 м
Година 2000 Километража 18700 м/ч Сила
Франција, Limay
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Гориво дизел Висина на подигање 5 м
Година 1998 Километража 19103 м/ч Сила
Франција, Limay
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Регален вилушкар
Носивост 1000 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 6.9 м
Година 2016 Километража 6814 м/ч Сила
Холандија, Raamsdonksveer
Контактирајте го продавачот
6.900 € Без ДДВ
Вилушкар на гас
Гориво гас
Година Километража 19314 м/ч Сила
Холандија, Ede
Контактирајте го продавачот
6.900 € Без ДДВ
Вилушкар на гас
Гориво гас Висина на подигање 4.66 м
Година Километража 12937 м/ч Сила
Холандија, Ede
Партнерска програма на Forkliftonline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 23 огласа
Прикажи