Филтри -

Виљушкари Genie

Резултати од пребарување: 46 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

46 огласа: Виљушкари Genie

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
телескопски натоварувач Genie SX-180
1
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Телескопски натоварувач
Година 2014 Километража Сила
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
6 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
34.040 € PLN 145.000 PLN
Телескопски натоварувач
Носивост 4000 кг Гориво дизел Брзина 40 км/ч Тип на јарбол телескопски Висина на подигање 13 м Должина на вилушка 150 м
Година 2012 Километража Сила
Полска, Jeleń
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
38.730 € PLN 165.000 PLN
Телескопски натоварувач
Гориво дизел Висина на подигање 14 м
Година 2015 Километража 2500 м/ч Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
13 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Телескопски натоварувач
Година 2018 Километража Сила
Германија, Dormagen
Euro Auctions GmbH
6 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
52.500 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Носивост 4000 кг Гориво дизел Висина на подигање 17.54 м
Година 2017 Километража 1234 м/ч Сила
Унгарија, Gyor
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Телескопски натоварувач
Година 2017 Километража 2695 км Сила
Холандија, RK Zevenbergen
Ritchie Bros B.V.
10 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
15.950 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Носивост 2500 кг Гориво дизел Тип на јарбол стандард
Година 2007 Километража 9500 м/ч Сила
Холандија, Jonkerslan
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач
Гориво дизел
Година 2007 Километража 3600 м/ч Сила
Италија, Cuneo, Cuneo
Контактирајте го продавачот
29.700 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Носивост 3000 кг Висина на подигање 6.89 м
Година 2014 Километража 5100 м/ч Сила
Полска, Nowe Iganie
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Телескопски натоварувач
Година 2019 Километража Сила
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
6 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Телескопски натоварувач
Година 2019 Километража 645 м/ч Сила
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
6 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ротирачки телескопски натоварувач
Година 2011 Километража 2654 м/ч Сила
Италија, Rome
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач
Носивост 2722 кг Гориво дизел
Година 2018 Километража 1092 м/ч Сила
Мексико, Nuevo León
телескопски натоварувач Genie GTH-636 телескопски натоварувач Genie GTH-636 телескопски натоварувач Genie GTH-636
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач
Носивост 2722 кг Гориво дизел
Година 2018 Километража 1979 м/ч Сила
Мексико, Nuevo León
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач
Носивост 2722 кг Гориво дизел
Година 2018 Километража 831 м/ч Сила
Мексико, Nuevo León
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач
Носивост 3630 кг Гориво дизел
Година 2015 Километража 7508 м/ч Сила
Мексико, Nuevo León
Контактирајте го продавачот
26.000 US$ EUR ≈ 24.410 €
Тежок вилушкар
Носивост 3000 кг Евро Euro 5 Гориво дизел Брзина 30 км/ч Висина на подигање 6.89 м Должина на вилушка 3.99 м
Година 2012 Километража 2950 м/ч Сила
Украина, Кременчуцький р-н
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Телескопски натоварувач
Година 2011 Километража Сила
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
6 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Телескопски натоварувач
Година 2012 Километража Сила
Шпанија, Zaragoza
Euro Auctions ES
6 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
29.750 €
Телескопски натоварувач
Гориво дизел Висина на подигање 17 м
Година 2012 Километража 8236 м/ч Сила
Холандија, Marknesse
Контактирајте го продавачот
87.000 €
Телескопски натоварувач
Гориво дизел Висина на подигање 21 м
Година 2016 Километража 4000 м/ч Сила
Естонија, Aaviku
Контактирајте го продавачот
27.950 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Носивост 4000 кг Гориво дизел Тип на јарбол телескопски Висина на подигање 13 м
Година 2011 Километража 4322 м/ч Сила
Холандија, Jonkerslan
Контактирајте го продавачот
39.000 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Носивост 3000 кг Тип на јарбол телескопски Висина на подигање 6.89 м
Година 2016 Километража Сила
Австрија, Premstätten
Контактирајте го продавачот
131.500 € CZK 3.333.000 CZK
Ротирачки телескопски натоварувач
Носивост 5000 кг Гориво дизел Висина на подигање 21 м
Година 2016 Километража 1000 м/ч Сила
Словачка, X
телескопски натоварувач Genie GTH2506
1
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Телескопски натоварувач
Година Километража Сила
Германија, Dormagen
Euro Auctions GmbH
6 години на Forkliftonline
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 46 огласа
Прикажи
Претплати се